Dünyaca Ünlü Televizyon Sunucusu Ölü Bulundu!

İngiltere’nin en ünlü televizyon sunucularından biri olan Caroline Flack Londra’daki evinde ölü bulundu. Ünlü sunucunun ölüm nedeni intihar olarak açıklandı.

İngiltere’nin en ünlü telezviyon sunucularından biri olan 40 yaşındaki Caroline Flack 2014 yılında ”The X” adlı dans yarışmasında birinci olmuştu. 2015 yılında Love Island isimli programla tanınmıştı. Daha sonra The X Factor, I’m a Celebrity…Get Me Out of Here! gibi İngiltere’nin en ünlü yarışma programlarını sundu. Flack’in aile avukatı ise evinde intihar ettiğini doğruladı.

Caroline Flack aralık ayında tenisçi sevgilisi Lewis Burton’a fiziksel şiddet uyguladığı iddiasıyla göz altına alınmıştı. İngiliz basını Flack’in, Love Island yarışmasındaki sunuculuk görevinden alınmasının ardından medyanın baskısı ve dava süreciyle birlikte bunalıma girdiğini düşünüyor.

“Caroline, Love Island ekibinin çok sevilen bir üyesiydi”

İngiliz ITV kanalı Caroline Flack’in ölümünden sonra “Love Island’deki ve ITV’deki herkes bu talihsiz haber dolayısıyla çok üzgün. Caroline, Love Island ekibinin çok sevilen bir üyesiydi. Ailesine en içten ve samimi baş sağlığı dileklerimizi iletiriz” diyerek açıklamada bulundu.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.