Dünyanın En Yaşlı Babası Söndüremediği Sigara Yüzünden Canından Oldu!

Son güncelleme:

Dünyanın en yaşlı babası olarak bilinen Ramjeet Ragav, sigarasının yatağına düşmesi sonucunda çıkan yangında hayatını kaybetti.

Hindistan’da 94 yaşında ve 96 yaşında baba olan ve dünyanın en yaşlı babası rekorunu kıran Ramjeet Ragav 104 yaşında talihsiz bir şekilde hayatını kaybetti. Eşi 60 yaşında olan Ragav, eski bir güreşçi olduğunu ve baba olmak için kendisini çok dinç hissettiğini söylüyordu. Ragav’ın 2008’de doğan ilk oğlu, 2013’te annesinin kucağından kaçırılmıştı. Kısa süre sonra eşi de küçük oğluyla evi terk etmişti.

“ÇOCUKLARIMI ÇOK ÖZLÜYORUM”

Ramjeet, “Nereye gittiklerini bilmiyorum, eve geldiğimde eşim ve oğlum gitmişti. Normalde iyi beslenirim ama şimdi stresten yiyemiyorum. Çocuklarımı özlüyorum, ölmenin daha iyi olduğunu düşünüyorum” demişti.

SİGARA SÖNDÜREMEYİNCE YATAK TUTUŞTU

104 yaşındaki Ragav, önceki gün evinde içtiği sigarayı söndürmeyince yatağı tutuştu. Yaşlı adam evden kaçmayı başarırken,  ağlayarak yardım istediğini söyledi. İlk müdahaleyi komşuları yaptı. Hastanede doktorların ilk müdahaleyi yaptığı yaşlı adam aldığı yanık yaraları nedeniyle 104 yaşında öldü.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.