Dünyanın En Zengin Ailesi 10 Yıl Önce Koronavirüsü Ve Yaşanacakları Raporlamış!

Son güncelleme:

Dünyanın en zengin yahudi ailesi olarak bilinen Rockefeller’in 10 yıl önce vakfı için hazırladığı rapor herkesi şoke etti.

Raporda çok büyük bir salgının tüm dünyayı etkisi altına alacağını söyleyen Rockefeller, yaşanacaklarıda tek tek anlattı.

Tüm gelişmiş ülkelerin bile çok zor durumda olacağını belirten aile, yüz maskesi takan insanların artacağını ve sokakların boş kalacağınında altını çiziyor.

Bu rapor ile birlikte koronavirüsün insan yapımı bir biyolojik saldırı olduğu iddiaları yeni bir boyut kazandı.

Salgın zamanında gelişmiş ülkelerin alt üst olacağının belirtildiği raporda, “Yıllardır öngörülen küresel salgın geldi. Hızla yayılan virüs, salgınlara en hazırlıklı ülkeleri bile alt üst etti” ifadelerine yer veriliyor.

Vatandaşlarını virüsten korumak için hükümetlerin ‘olağanüstü önlemler’ alacağını belirten rapor, “Küresel salgın sırasında tüm dünyada liderler yetkilerini genişletti. Yüz maskelerinin kullanımının zorunlu hale gelmesinden, tren istasyonları ve süpermarketler gibi toplumsal alanlara girişlerde vücut ısısı kontrollerine kadar çok sıkı kural ve kısıtlamalar uygulandı” gibi şimdilerde gördüğümüz çok tanıdık uygulamaları 10 yıl öncesinden anlatıyor.

Ayrıca bu salgını ilk Çin’in üstesinden geleceği belirtilen raporda:

“ Fakat birkaç ülke üstesinden daha iyi geldi; özellikle Çin. Çin hükümetinin tüm vatandaşlar için zorunlu karantinayı hızlı bir şekilde koyup uygulaması ve tüm sınırları anında kapatması milyonlarca can kurtardı. Ve virüsün yayılmasını diğer ülkelerden çok daha erken durdurmaları salgın sonrası hızlıca toparlanmalarına imkân verdi.” İfadeleri yer alıyor.

Ayrıca raporda salgın dolayısıyla ekonomik krizlerinde olacağını ve uluslararası hareketliliği durma noktasına geleceğinin altı çiziliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.