Deep Blue Club

Dünya Yıldızlarının Paylaşamadığı Türk..!

Son güncelleme:

Gerçekten başarısı duruşu ile bizi onurlandıran ve gerçekten başarılı olan bir gencimiz daha bizi mutlu etmeyi gerçekten başardı başarısını asiliği ve yapısı sayesinde kazanmış olması onu galiba daha çekici ve vazgeçilmez kılıyor.

Dilara Fındıkoğlu Türk modacı gerçekten fark yaratarak dünyaca ünlü tüm yıldızların peşine düştüğü hatta onun adının yazdığı tasarımları giymemek için sıraya girdiği 26 yaşında Leydi Gaga’nın geleceğin modacısı dediği her fırsatta övgülerle desteklediği modacı.

Dilara Fındıkoğlu kimdir? Peki, İstanbul’da doğup büyüyüp ve liseyi burada okuduktan sonra üniversite için İngiltere’ye gitmiş. Dünyanın en prestijli moda okullarından biri olan Londra’daki Central St. Martins’de moda tasarımı okuyan ancak çıkışını mezuniyet defilesine seçilmediği için yaptığı protesto defilesinde duyurdu böylelikle düzene karşı koyan genç kızımız başarıyı yakaladı ve gerçekten yetenekli olduğunu tüm dünyaya kanıtladı. İlk olarak Rihanna sonrasında gaga sonra bir sabah uyandığında Madonna ve birçok yıldızı giydir hatta en son Bella Hadid taktığı Dilara yazan kemer olay yarattı gerçekten başarılar diliyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.