Dünyayı Kurtaran Ayakkabılar Allbirds SweetFoam

Son güncelleme:

Her geçen gün yapılan üretim ve bu üretimleri kullananlar olarak dünyayı yok etme yolunda ilerliyoruz. Bilinçsizce yapılan üretimler ve tüketimler sonrasında çevre sorunlarına yol açıyor. Petrol bazlı malzemelerden üretilen ayakkabı parçaları da karbon ayak izlerini oluşturuyor.

Allbirds çevreci ve akılcı bir üretim politikasıyla yeni ayakkabılar sunuyor. SweetFoam adını verdiği yeni bir malzeme ile terlik üretimine başlayan firma artık çevreyi koruyan terlikler üretiyor. Firma SweetFoam adını verdiği malzemenin içeriğini herkese tanıtarak çevre dostu ayakkabıların üretilmesine yol açtı.

Peki Allbirds SweetFoam nedir? Allbirds SweetFoam nasıl kullanılır? Allbirds SweetFoam özellikleri nedir? Allbirds SweetFoam avantajları nedir?

Allbirds SweetFoam nedir?

Allbirds SweetFoam nedir?

Allbirds SweetFoam çevre dostu malzemelerle üretilen renkli seçenekleri olan bir terlik çeşidi. Bu terlikler oldukça talep gören ve çevreye zarar vermeyen terlikler. Allbirds’in SweetFoam adını verdiği çevre dostu malzemelerle üretilen bu terlikler oldukça renkli ve dikkat çekici seçeneklere sahip. Hem görünüm güzelliği olan hem de çevreye zarar vermeyen bu terlikler sıkça tercih ediliyor.

Allbirds SweetFoam özellikleri ve avantajları nedir?

Allbirds SweetFoam özellikleri nedir?

Allbirds SweetFoam‘ın en büyük özelliği çevre dostu malzemeler ile üretilmiş olması diyebiliriz. Fazla renk seçeneği olan bu parmak arası terlikler hem yaz tatiliniz renklendirecek hem de çevreyi korumanızı sağlayacak.

Allbirds’in SweetFoam adını verdiği malzeme içeriğini duyurması sonrası bu çevre dostu malzemelerin diğer ayakkabı firmaları tarafından da kullanılması bekleniliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.