EA Play Nedir? Sıkça Sorulan Sorulara Göz Atalım!

EA Play Nedir?

EA Play, EA oyunlarını seven herkes için nihai oyun destinasyonu olarak sizlere sunulmaktadır. EA Play size en sevdiğiniz Electronic Arts oyunlarından daha fazlasını sunar ve daha fazla ödül, daha fazla içerik ve daha fazla oyuna erişiminiz olur. Yıllık paket ücreti 169 TL olarak belirlenmiştir.

TL olarak belirlenmiştir.Electronic Arts, Origin Access ve EA Access’i EA Play adı altında tek bir isimde birleştireceğini açıklamıştı.
 • Özel görevlerin ve ödüllerin, üyelere özel içeriğin, yeni sürümlerin ilk denemelerinin kilidini açın ve en iyi kitaplardan oluşan bir kitaplığa erişin.
 • Belirli yeni çıkan oyunları piyasaya çıkmadan önce 10 saate kadar oynayın.
 • Electronic Arts’ın hayranların en sevdiği dizilere ve en iyi oyunlara sınırsız erişimle daha fazlasını oynayın.
 • Oyun indirmeleri, Sezon Biletleri, puan paketleri ve benzeri birçok Xbox One’daki tüm dijital EA satın alımlarında tasarruf edin.
EA Play size en sevdiğiniz Electronic Arts oyunlarından daha fazlasını sunar.

Sıkça Sorulan Sorulara Göz Atalım

Xbox’ta EA Play ile ne tür avantajlar elde ederim?

Özel görevler ve oyun içi ödüller, üyelere özel içerik, yeni sürüm denemeleri ve en iyi oyunlardan oluşan bir kitaplığa erişim ile oyunlarınızdan daha fazlasını alın. Ayrıca üyeler, Xbox One ve Xbox Series X | S’deki tüm dijital EA satın alımlarında – tam oyunlar, Ultimate Team içeriği ve daha fazlası dahil olmak üzere %10 tasarruf ederler.

Xbox’ta EA Play ile hangi oyunları edinebilirim?

Battlefield ™, Need for Speed ​​™, Plants vs Zombies ™, STAR WARS Jedi: Fallen Order ™ gibi serilerden en iyi oyunlarımızdan bazılarını ve çok daha fazlasını oynayabilirsiniz. Ve liste devam ediyor!

EA Play için ödeme yapmak için bir kredi / banka kartı veya bir Paypal hesabı kullanabilirsiniz.

EA Play erken erişim oyunu denemesini oynarsam ilerlemem aktarılır mı?

EA Play üyeleri, sınırlı bir süre için yayınlanmadan önce yaklaşan EA oyunlarını indirip deneyebilir. Demoyu değil gerçek oyunu denediğiniz için, ilerlemeniz devam eder, böylece oyunu satın almaya karar verirseniz kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

%10 üye indirimimi nelerde kullanabilirim?

EA Play üyeleri; Xbox One, Xbox Series X | S’de tam oyunlar, Season Passes ve DLC dâhil olmak üzere EA dijital satın alımlarında tasarrufun keyfini çıkarır.

EA Play üyeleri, sınırlı bir süre için yayınlanmadan önce yaklaşan EA oyunlarını indirip deneyebilir.

Xbox’ta bir EA Play üyeliği için nasıl ödeme yapabilirim?

EA Play için ödeme yapmak için bir kredi / banka kartı veya bir Paypal hesabı kullanabilirsiniz. Ödeme, Xbox faturalandırma sistemi aracılığıyla yapılır, bu nedenle kullanmak istediğiniz ödeme yönteminin Xbox hesabınıza eklenmesi gerekir. Ödeme, seçtiğiniz üyelik süresine bağlı olarak her ay veya yılda otomatik olarak yenilenecektir.

EA Play’e katılmak için bir Xbox Live Gold hesabım olması gerekir mi?

Hayır, isterseniz ücretsiz bir Xbox Live hesabıyla katılabilirsiniz. Ancak koleksiyondaki herhangi bir oyunun çevrimiçi özelliklerini (çevrimiçi çok oyunculu gibi) kullanmak istiyorsanız bir Xbox Live Gold hesabına ihtiyacınız olacaktır.

EA Play, Xbox Game Pass ile birlikte gelir mi?

EA Play üyeliği, Xbox Game Pass Ultimate için mevcuttur. Konsol için Xbox Game Pass, EA Play’i içermez.

Battlefield ™, Need for Speed ​​™, Plants vs Zombies ™, STAR WARS Jedi: Fallen Order ™ gibi serilerden en iyi oyunlarımızdan bazılarını ve çok daha fazlasını oynayabilirsiniz.

Xbox Game Pass aboneleri hangi EA Play sürümünü alır?

Xbox Game Pass Ultimate aboneleri Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S’de EA Play alır.

Çok yakında: Game Pass Ultimate aboneleri, EA Masaüstü uygulaması aracılığıyla Windows 10’da EA Play’e sahip olacaklar. Xbox Game Pass for PC aboneleri, EA Desktop üzerinden EA Play’e PC üyeliği alacaklar.

EA Play Pro yalnızca EA’nın PC platformlarında mevcuttur ve ayrı olarak satılır.

EA Play, Game Pass aboneleri tarafından otomatik olarak kullanılabilir mi?

Game Pass Ultimate aboneleri, Xbox’ta EA Play’i otomatik olarak alır ve Xbox Game Pass deneyimi aracılığıyla EA Play oyunlarını indirebilir ve oynayabilirsiniz.

PC için Xbox Game Pass ve Xbox Game Pass Ultimate aboneleri, mevcut olduğunda EA Masaüstü uygulaması aracılığıyla PC’de EA Play’e erişim elde edecekler.

Game Pass üyeliğimle EA Play’e nasıl erişebilirim?

Xbox Game Pass Ultimate’a sahipseniz, tüm EA Play üye avantajlarına ve Xbox Play List oyunlarına otomatik olarak tam erişime sahip olursunuz.

Ödeme, seçtiğiniz üyelik süresine bağlı olarak her ay veya yılda otomatik olarak yenilenecektir.

EA Play’de Hangi Oyunlar Var?

Rocket Arena

Roketler, asla savaştan çıkmadığınız patlayıcı bir 3v3 nişancı oyunu olan Rocket Arena’da her şeyi yönetir. Rakiplerinizi haritadan fırlatmak ve arenaya hükmetmek için kahramanınızın eşsiz roketlerinde ve yeteneklerinde ustalaşın! Her biri farklı kişiliklere, geçmiş hikâyelere ve rekabete sahip, büyüyen fantastik kahramanlar listesini keşfedin. Kahramanınızın güçlü yeteneklerinde ve imza roketlerinde ustalaşın ve kadronuzdan en iyi şekilde yararlanın.

Amphora, yüklü torpidolarını ve güdümlü mayınlarını müthiş bir kombo potansiyeli için kullanabilen hızlı, ön saflarda bir forvet!

Rocket Arena Karakterleri

Amfora: Amphora parlak bir kaşif ve denizaltılar ve parıldayan taşlarla dolu bir su altı dünyası olan Crystal Reef’in gururu. Roketleri ve yetenekleri suyun gücünü kullanıyor. Krater’in en büyük mücevheri The Star of Crater’ın kökenini öğrenmeye ve onun gizemli parlayan enerjisi hakkında daha fazla şey anlamaya kararlı. Amphora, yüklü torpidolarını ve güdümlü mayınlarını müthiş bir kombo potansiyeli için kullanabilen hızlı, ön saflarda bir forvet. Ayrıca rakiplerini kovalamak ve güçlü bir kasırgada onları arenadan çıkarmak için Hydro Form’a dönüşebilir.

Blastbeard, ağır Cannonball ve Anchor Rockets ile sert bir şekilde vuruyor!

Blastbeard: Blastbeard, farklı türde bir hazineyi avlayan bir korsandır: Turda birincilik! Yıllar önce bir kez kazandı, ama şimdi kupayı nereye koyduğunu hatırlayamıyor! Kaybettiği ödülü bulmak için ev bölgesi Crater’s Edge’i durmadan aradı. Onu bulamayınca, emeklilikten çıkıp yerine birini kazanmak için Rocket Championship Tour’a yeniden katılmaya karar verdi. Blastbeard, ağır Cannonball ve Anchor Rockets ile sert bir şekilde vuruyor. Shockwave’i yakındaki rakipleri patlatabilir ve hatta roketlerini yok edebilir. Megablast için en zor rakiptir ve orta menzilli dövüşte ve objektif oyunlarda başarılıdır.

Boone, uzun menzilli bir dövüş ustasıdır.

Boone: Boone ve kanatlı arkadaşı Zik, nesli tükenmiş veya en azından bulunması zor, tarih öncesi bir yaratık olan bir Megadon bulma arayışındadır. Boone, uzun süredir aradığı Megadon’a ev sahipliği yapan çorak bir manzara olan The Wilds’a bakan karakolunda yaşıyor. Boone, uzun menzilli bir dövüş ustasıdır. Megadon Dürbünü, hassas bir şekilde saldırmasına izin verir veya Zik, Vortex’iyle rakiplerini gökyüzüne fırlatmak için bir kanat ödünç verebilir. Boone’un roketleri de sekebilir ve rakiplere arenada saklanabilecekleri az yer sağlar.

Flux, bilimin her sorunu çözebileceğine inanıyor!

Flux: Flux dahi bir bilim adamı, hevesli bir kedi tutkunu ve Propulsion Prep’e şimdiye kadar kabul edilmiş en genç kişidir. Flux, bilimin her sorunu çözebileceğine inanıyor! Krater’in en heyecan verici dâhisi, kısa süre önce Tur’a katılmak için derslerine ara verdi. Neden? Bilimini sahada test etmeyi tercih ediyor ve Rocket Tour arenasından daha iyi ne olabilir ki?

Uygun bir şekilde adlandırdığı Rockats’ı (Rocket Cats. Rockats.) rakiplerine doğru arenada yönlendirmek için güvenilir bir lazer işaretçi kullanıyor. Ayrıca harita üzerinde yavaşça hareket eden, yolundaki tüm roketleri yiyerek katlanarak boyut ve güç olarak büyüyen devasa bir Kara Delik Kedisi yaratabilir. Flux, tamamen beslenmiş bir Kara Delik Kedisi ile ekibinin hedeflere doğru ilerlemesine ve rakiplerini bölgeden uzaklaştırmasına yardımcı olabilir. Flux, gökkuşağı dolu kargaşasını güvenli bir mesafeden yönetmeyi tercih ediyor. Yine de sorun ona ulaşmayı başarırsa, zarar görmeden uzaklaşmak için anında başka bir boyuta (uygun şekilde “Fluxverse” adı verilir) geçebilir. Bu renkli paralel gerçeklikte, arenada tamamen görünmeden atlayabiliyor.

Jayto, çok yönlü itici giysisinin yardımıyla hücum ve savunma arasında kolayca geçiş yapabilir.

Jayto: Jayto, Boom City’den ve ünlü emekli kahraman Berno Boom’un başarısını taklit etmeyi umuyor. Jayto, geçen yılki kupayı “şanslı” bir atışla kazandı. Onun havası, kazanmayı hak etmediğini söyleyen söylentiler ve fısıltılar için tazminattır. Jayto, bu sezon şüphelilerin yanıldığını kanıtlamaya ve tüm Krater’in gerçek bir şampiyon olduğunu göstermeye kararlı!

Jayto, hücum gücünü yüksek hareket kabiliyetiyle dengeleyen çok yönlü bir rakiptir. Ekibi baskı altında hissettiğinde, hareket kabiliyetini artırmak ve Skypiercer Roketlerinin patlatma gücünü artırmak için itici giysisini süper şarj ederek anında dövüşün ivmesini değiştirebilir. Jayto, çok yönlü itici giysisinin yardımıyla hücum ve savunma arasında kolayca geçiş yapabilir. Bu esneklik, onu arenanın her iki tarafında da bir tehdit haline getiriyor.

Izell, zayıflamış rakipleri bitirmek ve rakip takıma baskı yapmakta çok başarılı.

Izell: Izell, The Gemstone Jungle’dan geliyor. Filo ayaklı, şiddetli bir savaşçı ve yakın dövüşte eşsizdir. Izell, hem annesi hem de babası daha önce Rocket Championship Tour’u kazandığı için bir savaşçı ailesinden geliyor. Izell rakiplerine kafa kafadan hücum ederek onları yıldırım hızında verimlilik, yakın menzilli roketler ve güçlü kombolar ile nakavt eder. Bola roketleri, aradaki farkı kapatmak için rakiplerini de çekebilir. Izell, zayıflamış rakipleri bitirmek ve rakip takıma baskı yapmakta çok başarılı. Ek olarak, inanılmaz hareket kabiliyeti onu Rocketball gibi nesnel modlarda mükemmel bir rakip haline getiriyor.

İşte karşınızda Star Wars!

Star Wars ™

Respawn Entertainment’tan yeni bir üçüncü şahıs aksiyon macera Star Wars ™ oyunu! Eski bir Jedi Şövalyesi, dikenli bir pilot ve korkusuz bir droid yoldaşın yardımıyla, bu hikâye odaklı macerada İmparatorluk kuvvetlerinin uğursuz entrikalarından kaçmalısınız.

Respawn Entertainment’tan yeni bir üçüncü şahıs aksiyon macera Star Wars ™ oyunu!

İmparatorluk, Order 66’nın uygulanmasının ardından tüm Jedi’ları ortadan kaldırmaya çalışıyor. Jedi Padawan’dan kaçan bir kişi olan siz, Jedi Düzeni’ni yeniden inşa etme umuduyla nesli tükenmiş bir medeniyetin gizemlerini keşfederken hayatta kalmak için savaşmalısınız.

Eski bir Jedi Şövalyesi, dikenli bir pilot ve korkusuz bir droid yoldaşın yardımıyla, bu hikâye odaklı macerada İmparatorluk kuvvetlerinin uğursuz entrikalarından kaçmalısınız.

Jedi tasfiyesinden kıl payı kurtulduktan sonra, düşmüş Tarikatınızı yeniden inşa etme arayışındasınız. İmparatorluğun ve onun ölümcül Engizitörlerinin bir adım önünde kalarak, parçalanmış geçmişinizin parçalarını toplayın ve Jedi eğitiminizi tamamlayın.

Jedi Padawan’dan kaçan bir kişi olan siz, Jedi Düzeni’ni yeniden inşa etme umuduyla nesli tükenmiş bir medeniyetin gizemlerini keşfederken hayatta kalmak için savaşmalısınız.

Star Wars Karakterleri

Cal Kestis: Kaçan bir Padawan olarak, İmparatorluğun güçlerinden kaçmalı ve uzun süredir saklı tuttuğunuz yeteneklere erişmelisiniz. Eski bir Jedi Şövalyesi, inatçı bir pilot ve korkusuz küçük bir droidin yardımıyla, Jedi Düzeni’ni yeniden inşa etme umuduyla uzun süredir kayıp bir medeniyetin gizemlerini ortaya çıkarmalısınız.

İmparatorluğun ve onun ölümcül Engizitörlerinin bir adım önünde kalarak, parçalanmış geçmişinizin parçalarını toplayın ve Jedi eğitiminizi tamamlayın.

BD-1: Cal’ın sadık droid arkadaşı. Dar alanları araştırmak, yararlı bilgiler için çevreyi taramak veya savaş sırasında Cal’ı iyileştirmek için her zaman elinin altındadır.

Kaçan bir Padawan olarak, İmparatorluğun güçlerinden kaçmalı ve uzun süredir saklı tuttuğunuz yeteneklere erişmelisiniz.

Cere Junda: Eski bir Jedi Şövalyesi, Jedi Düzeni’ni geri yükleme görevinde. Kadim bir gizemin kilidini açmak için Cal’ın yardımına ihtiyacı var ve karşılığında Jedi eğitimini tamamlamayı teklif ediyor.

Greez Dritus: Havlaması da keskin ısırığı kadar yüksek olan huysuz bir pilot. Gemisiyle diğer insanlardan daha iyi anlaşıyor, ancak Cere bir istisna gibi görünüyor.

Eğlenceli mi eğlenceli karakterleri ile işte karşınızda Plants & Zombies!

PLANTS VS. ZOMBİES

Bu tuhaf bitki zombi çatışması sizi Neighborville’in dış kenarlarına ve tekrar geri götürür.

Bitkiler:

 • Night Cap ile gölgelerden uzaklaşın ve daha önce hiç gizlemediğiniz kadar sinsice gizleyin. Ardından mantar dövüş sanatı Fung Fu’yu serbest bırakın.
 • Alev üfleyen Snapdragon ile zombi düşmanları arasında bir iz bırakın.
 • Oak & Acorn ile Super Sap Tuzaklarını ve daha fazlasını başlatmak için ekip kurun. Bu güçlü çiftle ağaç kurdu mağluplar yapın.
Bu tuhaf bitki zombi çatışması sizi Neighborville’in dış kenarlarına ve tekrar geri götürür.
 • Askeri gelenekte yetiştirilen Mısır Çekirdeği, donmuş yenibaharlar kadar soğuk çıkar, ancak kalpleri erimiş tereyağı kadar sıcak ve yumuşaktır.
 • Chompers, en iyi, bir aile köpeğinin bitki eşdeğeri olarak düşünülür – başıboş, sevgi dolu ve kendini her şeyi yemeye adamıştır.
Alev üfleyen Snapdragon ile zombi düşmanları arasında bir iz bırakın.
 • Sadelik ve ruh bir Peashooter’ın çekiciliğinin temeli olduğundan, masum görünümleri düşmanların onları küçümsemesine neden olabilir.
 • Diğer bitkiler için, Citrons – daha önce gelecekte ikamet eden şık ödül avcıları – yapay tattan yoksun konsantre tarzı somutlaştırır.
Night Cap ile gölgelerden uzaklaşın ve daha önce hiç gizlemediğiniz kadar sinsice gizleyin.
 • Kaotik mücadeleye nadiren cazip gelen soğukkanlı Kaktüsler, tarla çevresinde dolanır ve zombileri zevkle seçer.
 • Güller, zombi hakimiyetini önlemek için Neighborville’e seyahat eden ortaçağ döneminden, zamanda yolculuk yapan büyücülerdir.
 • Tatlı yüzlü Ayçiçeklerinin iyileştirme yetenekleri onları vazgeçilmez kılar, ancak aynı zamanda zombileri yenmekten (biraz sarsıcı) zevk alırlar.
Sadelik ve ruh bir Peashooter’ın çekiciliğinin temeli olduğundan, masum görünümleri düşmanların onları küçümsemesine neden olabilir.

Zombiler:

 • Yüksek moral ve yorgunluk izi olmayan Foot Soldiers, Neighborville’in beyinleri üzerinde devam eden kuşatmada hizmet etmenin bir onur olduğunu düşünüyor.
 • Super Brainz bir ayna gördüğünde, geriye bakan muhteşem yüz, ona Neighborville’in beyinlerini özgürleştirme arayışını neredeyse unutturur.
 • Kaptan Ölü Sakal – robotik, ağır silahlı papağanların eşlik ettiği korsan zombiler – titreyen ağaçların vücut bulmuş halidir.
Güller, zombi hakimiyetini önlemek için Neighborville’e seyahat eden ortaçağ döneminden, zamanda yolculuk yapan büyücülerdir.
 • All-Stars, çizgiyi ilerletmek için gidilen zombilerdir, ancak bir futbolun amacından emin değiller.
 • Tüylerini diken diken eden pantolonlarının önünden uçan özgür ruhlar, Mühendisler bitkilerle savaşırken Zomboss’un icatlarını birlikte çekmeye yardım ediyor.
 • Bilim adamları gizemleri “beyinler veya bitkiler” den daha derin düşünmekten acizler, bu yüzden Zomboss onları ateşlemesi kolay Z-Tech silahlarıyla bir araya getirdi.
FIFA 20’de top her zamankinden daha doğal hareket ediyor.

FIFA 20

Şampiyonluk mücadelelerinden küme düşme notlarına kadar bu sezon oynanacak çok şey var. FIFA 20’deki her maçın sonucunu belirleyen Belirleyici Anlar üzerinde daha fazla kontrolün keyfini çıkarın. Hedefinizi seçin ve oradan doğru zamanlayın. Serbest vuruşlara kıvrılma, daldırma veya mafsal ekleyin. Yeni bir nişan alma mekanizması size ölü toplardan daha fazla yaratıcılık verir.

FIFA 20’deki her maçın sonucunu belirleyen Belirleyici Anlar üzerinde daha fazla kontrolün keyfini çıkarın.
 • Maçlar sırasında 1’e 1 durumlarda daha fazla kontrol ve daha fazla seçenek ile hem savunmada hem de saldırıda oyunun gidişatını değiştirin.
 • Oyuncu hareketi ve pozisyonundaki yeniliklerle sahanın her yerinde daha doğal ve gerçekçi hareket deneyimi yaşayın.
 • FIFA 20’de top her zamankinden daha doğal hareket ediyor.
 • Daha özgün dönüşler ve sekmelerle gerçekçi top hareketi, FIFA 20’de gerçeğe yakın bir maç deneyimi yaratır.
İşte karşınızda Anthem!

ANTHEM

Cirit exosuit’leri, karakterleri, ilerleme mekaniklerini ve diğer oyun özelliklerini tanıyın.

Bu oyunu keşfederken, benzersiz ve unutulmaz karakterlerle dolu sürükleyici bir hikaye keşfedeceksiniz.

Hem takım olarak hem de bireysel beceriyi ödüllendiren ortak maceralarda maksimum üç oyuncuyla takım olun. Her oyuncunun ciritli exosuit seçimi, katkılarını ve stratejik rollerini şekillendirecektir. Keşfederken, benzersiz ve unutulmaz karakterlerle dolu sürükleyici bir hikaye keşfedeceksiniz. Sorunsuz ve akıllı eşleştirme, birlikte maceraya atılacak diğer oyuncuları hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlayacaktır.

Hem takım olarak hem de bireysel beceriyi ödüllendiren ortak maceralarda maksimum üç oyuncuyla takım olun.

Ranger: Anthem’s Ranger ciritinin arkasındaki yetenekleri, teçhizatları ve ateş gücünü keşfedin. Hem Freelancerlar hem de Sentinels tarafından yönlendirilen bu ikonik giysinin çok yönlülüğü onu ölümcül kılıyor. Güçlü saldırı yetenekleri, saygın savunması ve her durum için cephaneliğinde bulunan bir şeyle, Ranger, ekibinizin ihtiyaç duyduğu her şeyi yapabileceğiniz şeydir.

Her oyuncunun ciritli exosuit seçimi, katkılarını ve stratejik rollerini şekillendirecektir.

Colossus: Eğer inceliğin abartıldığını düşünüyorsanız ve küçük bir orduyu devirecek kadar topçu istiyorsanız, bu devasa savaş makinesinin saf yıkımını serbest bırakın. Her cirit iki silah donatabilirken, Colossus, herhangi bir Ağır Silahı kullanabilecek kadar sağlam tek cirittir.

Sorunsuz ve akıllı eşleştirme, birlikte maceraya atılacak diğer oyuncuları hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlayacaktır.

Interceptor: Anthem’ın en çevik ciriti Interceptor ile dövüşe hücum edin. Interceptor, düşmanlara hasar vermek için yaklaşma ve ardından tepki göstermeden önce uzaklaşma konusunda mükemmeldir. Güçlü saldırı yeteneklerini ortaya çıkarmak için yıldırım hızında manevra kabiliyetini ortaya çıkaran Interceptor, imkânsız görünümü kolaylaştırır.

Oyunda karakterleri, ilerleme mekaniklerini ve diğer oyun özelliklerini tanıyın.

Fırtına: Fırtına, savaş alanında gezinmek ve hasar vermek için Marşın ham enerjisini mühürler aracılığıyla kanalize eder. Güçlü mühürleri ve minimal zırhıyla Fırtına, deneyimli bir mızrakçıya bile meydan okuyabilen fırtınalı bir cirittir.

Aksiyondan sıkılanlara, değişik oyun arayışında olanlara; işte Sea of Solitude!

Sea of ​​Solitude

Canavara dönüşen yalnız bir kadın olan Kay ile yolculuk. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı, gelişen bir dünyayı keşfedin. Sea of ​​Solitude sizi genç bir kadının yalnızlığının kişisel yolculuğuna çıkarıyor. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı, güzel ve gelişen bir dünyaya yelken açın. Fantastik yaratıklar ve canavarlarla tanışın, hikâyelerini öğrenin ve zorlukları çözün. Su basmış bir şehri ister tekneyle, ister yürüyerek ya da suyun içinde yüzerek keşfedin.

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı, güzel ve gelişen bir dünyaya yelken açın.

İç yalnızlığının üstesinden gelmek için uğraşırken Kay’in zihninde yaşanan incelikli ve samimi bir maceraya atılın. Kay’in kalbinin yüzeyini görmesine yardım edin ve Sea of ​​Solitude’da ona rehberlik edin.

Yolculuğu ilerledikçe Kay’ın karanlık ve fırtınalı ortamı değişmeye başlar. Su seviyeleri yükselip alçalıyor, su basmış şehrin yeni bölümlerini ortaya çıkarıyor ve benzersiz zorlukları su yüzüne çıkarıyor.

İç yalnızlığının üstesinden gelmek için uğraşırken Kay’in zihninde yaşanan incelikli ve samimi bir maceraya atılın.

Seyahat ederken bulmacaları çözecek, lekeli anılardan kurtulacak ve her biri kendi mücadelesi olan çeşitli sevimli ve korkunç canavarlarla tanışacaksınız. Onlar ve Kay hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu canavarlarla yüzleşin ve insan olmanın ne anlama geldiğini keşfedin.

Farklı dünyaya pencerenizi açın: Unravel Two

UNRAVEL TWO

Birlikte olduğunuzda macera daha iyidir. İki sevimli Yarnys olarak oynayın ve çiçek açan bir dünyayı keşfedin!

Bu iki sevimli karakter ile yolculuğa çıkın!

Eşsiz bir bakış açısıyla veya iki açıdan görülen bir platform macera oyunu. Yerel kooperatifte veya tek oyunculu olarak bir çift Yarnys (iplikten yapılmış ve tek bir iplikle birbirine bağlanmış küçük varlıklar) olarak oynayın. Koşun, zıplayın ve platform bulmacalarında sallanın, arkadaşlığı teşvik edin ve gölgelerle kaplı bir dünyaya ışık tutun.

Maceradan maceraya koşun, zıplayın ve atlayın!

Bu mini büyülü varlıklar tek bir iplik ipinden yapılmıştır ve önemli bir iş için yapılmıştır. Her iki Yarnys’i kendi başınıza kontrol edin veya yerel kooperatifte bir arkadaşınızla oynayın.

Yangın, elektrik çarpması, aç kuşlar ve gizemli, gölgeli canavarlar gibi tehditlerden kaçının.

Yarış severler buraya!

Burnout Paradise ™ Remastered

2008 yılında, orijinal Burnout Paradise ™ rekabeti alt üst etmeye hazır olarak başlangıç ​​çizgisinden gürledi. Baş döndürücü yarışlar, yüksek uçan numaralar ve – en önemlisi – inanılmaz miktarda otomobil yıkımı içeren Burnout Paradise, bir aksiyon yarış oyununun ne olabileceği konusunda çıtayı belirledi. Ve şimdi, geri döndü!

Arkadaşlarınız ile çevrimiçi yarışın ya da isterseniz yüzlerce çevrimiçi oyuncunun varlığıyla zorluğu ortadan kaldırmak için güçlerinizi birleştirin.

Şimdiye kadarki en büyük atari sürüş oyunlarından birinin yüksek oktanlı dublörlerini ve yıkımını yeniden yaşayın. Daha yüksek görsel doğruluk ve özgünlük için bir dizi teknik geliştirmeye sahip olan oyun, PlayStation 4 ve Xbox One’da yerel olarak 1080p’de ve PlayStation 4 Pro, Xbox One X ve PC’de 60 fps’de 4K’da oynar.

Atlayışları, akrobatik hareketleri ve kestirmeleri keşfederken Paradise City’nin açık yollarında lastik yakın ve metali parçalayın. Arkadaşlarınız ile çevrimiçi yarışın ya da isterseniz yüzlerce çevrimiçi oyuncunun varlığıyla zorluğu ortadan kaldırmak için güçlerinizi birleştirin.

Şimdiye kadarki en büyük atari sürüş oyunlarından birinin yüksek oktanlı dublörlerini ve yıkımını yeniden yaşayın.
 • Büyük Sörf Adası: Yeni keşfedilebilir öğeler, etkinlikler, çevrimiçi zorluklar ve dokuz yeni araçla Paradise City’ye yepyeni bir bölge sunar.
 • Polisler ve soyguncular: Paradise’ın 33 orijinal aracının polis varyasyonlarının yanı sıra yeni çevrimiçi oyun modu sunar.
 • Efsanevi Arabalar: Carson GT Nighthawk, Hunter Cavalry Bootlegger, Hunter Manhattan Spirit ve Jansen 88 Special’ı içerir.
 • Burnout Bisikletleri: 7-10 saat tek oyunculu ve sayısız saat çok oyunculu oyun ekler. Dört motosiklet içerir: FV1100, FV1100-T1, Firehawk V4 ve Firehawk GP Competition.
Atlayışları, akrobatik hareketleri ve kestirmeleri keşfederken Paradise City’nin açık yollarında lastik yakın ve metali parçalayın.
 • Burnout Cenneti Oyuncakları: Şu arabaların oyuncak versiyonlarını içerir: Hunter Cavalry, Hunter Manhattan, Krieger WTR, Jansen P12, Hunter Takedown 4×4, Carson GT Concept, Hunter Citizen, Carson Inferno Van ve Nakamura Firehawk GP Yarışması (Bisiklet).
 • Burnout Cenneti Partisi: Görevleri tamamlamak için oyun içinde kontrolleri geçen bir grup partisine izin verir.
 • Burnout Cenneti Artışı: Eşsiz güçlendirme yeteneklerine sahip iki araç içerir: Carson Extreme Hotrod ve Montgomery Hawker Mech.
 • Burnout Cenneti Cagney: İki yepyeni araç ve ek “topluluk” araç kaplamaları artı çevrimiçi oyun modları içerir.
Bu iki karakter ile maceralara çıkacaksınız: A Way Out!

A Way Out

Bulmacaları çözmek ve engelleri aşmak için takım çalışmasını kullanın. Sinsice dolaş, dövüş, koş, sür, hatta yol boyunca biraz balık tut!

Engelleri aşarak bulmacaları çözecek, takım olarak ilerleyeceksiniz!

Leo ve Vincent adlı iki mahkumun hapishaneden cüretkâr kaçışlarını takip eden özel bir ortak macera olan A Way Out sizlerle!

Koşun, dolaşın, bulmacaları çözün!

Karakterler

 • Leo: Gözünden kaçan sert bir mahkum olan Leo, arkadaş edinecek bir tip değil. Engel ne olursa olsun, Leo ellerini kirletmeye ve işi bitirmek için ne gerekiyorsa yapmaya istekli.
Leo ve Vincent adlı iki mahkumun hapishaneden cüretkâr kaçışlarını takip eden özel bir ortak macera olan A Way Out sizlerle!
 • Vincent: Bu karakter, hızlı zekası ve kaybedecek hiçbir şey kalmaması nedeniyle, hapishanede veya dışarıda hiç kimse tarafından hafife alınmaması gerektiğini kanıtlayacaktır.
Leo ve Vincent ile balık da tutabilirsiniz!

Tamamen bir yabancıyla hapishaneden kaçmak ideal koşullar değildir, ancak Leo ve Vincent’ın artık kendilerini ikinci kez tahmin etmek için çok fazla işi vardır. Özgürlük yaklaştıkça, diğer tarafa geçmek istiyorlarsa birbirlerine güvenmeyi öğrenmek zorunda kalacaklar.

Efsaneler ve mistik yaratıklarla dolu oyun: FE

FE

Fe olun ve asla ayrılmak istemeyeceğiniz bir dünyayı keşfedin. Sırlarla, efsanelerle ve mistik yaratıklarla dolu, yaşayan, nefes alan dünyasını keşfetmek için karanlık bir İskandinav ormanında koşun, tırmanın ve süzülün.

Her hayvan veya bitkiyle arkadaş olmak ve yolculuğunuzda size yardım etmelerini sağlamak için çeşitli ağlamalar konusunda ustalaşın. Her biri, ormanın yeni alanlarının kilidini açmanıza ve bunların üzerinden geçmenize yardımcı olacak benzersiz niteliklere, yeteneklere ve davranışlara sahiptir.

Sırlarla, efsanelerle ve mistik yaratıklarla dolu, yaşayan, nefes alan dünyasını keşfetmek için karanlık bir İskandinav ormanında koşun, tırmanın ve süzülün.

Yolculuğunuza çıktığınızda, her şeyin bağlantılı olduğunu ve hiçbir şeyin ilk göründüğü gibi olmadığını göreceksiniz. Gizli yerler, gizli eserler, eski kalıntılar, kısayollar ve güçler, keşfetmeyi sonsuz derecede eğlenceli hale getirir.

Fe’nin kökeninin sırrını öğrenirken el yapımı kısa hikayelerde fantastik yaratıklara yardım ederek, orman boyunca yolculuğunuzda tehditkar Sessizlerin sırlarını açığa çıkarın.

Fe olun ve asla ayrılmak istemeyeceğiniz bir dünyayı keşfedin.

Tüm ormanı zahmetsizce geçin. Ağaçtan ağaca zarif bir şekilde süzülün. Tehlikeden kaçmak, doğayı gözlemlemek ve gölgelerde saklanmak için gizlilik ve çeviklik kullanın. Bir sonraki hareketinizi planlamak için ağaçların tepelerine çıkın.

Orman hayret verici bir yer iken, Sessizler bu büyülü dünyanın uyumunu tehdit ediyor. Onu tekrar yuva yapmak için onları durdurmalısın.

Star Wars severler buraya!

STAR WARS ™ BATTLEFRONT ™ II

Kylo Ren, Rey, Darth Maul, Yoda ve çok daha fazlası dahil olmak üzere, Star Wars’un en korkulan kötüleri ve her üç dönemin en sevilen kahramanları olarak ve onlara karşı oynayın. Benzersiz, yükseltilebilir yetenekler, klasik karakterlerin farklı güçlerini ve kişiliklerini savaşa taşımasını sağlar. Star Wars‘un üç sinema döneminden farklı gezegenlerde arkadaşlarınız ve Kahramanlarla birlikte savaşın. Kamino’nun yağmurla ıslanan platformlarında savaşın, Starkiller Üssü tundrasında Birinci Düzen’e karşı ustalık için yarışın ve Ayrılıkçı işgalcileri Naboo’daki Theed’deki saraydan uzaklaştırın.

Anakin’in güçleri, kendisi ve yakındaki herhangi bir müttefik saldırıya uğradığında yoğunlaşarak, etrafındaki tüm düşmanları yakalayan hızlı ve kaçınılmaz bir tutuşun nihai cezasına doğru ilerliyor.

Kahramanlar

Anakin Skywalker: Anakin Skywalker’ın, Sith’i bitirerek Güç’e denge getirecek olan Seçilmiş Kişi olduğuna inanılıyordu. Bir doğa gücü olan Anakin Skywalker, saf gücünü savaş cephesinde açığa çıkarır. Yetenekleri:

 • Tutkulu Grev: Anakin ağır bir vuruş yaparak rakibinin korumasını kırar ve yüksek hasar verir.
 • Heroic Might: Anakin, yeteneği korurken saldırıya daha dirençlidir. Serbest bırakıldığında, düşmanları kendisinden uzaklaştırır; saldırısının menzili ve gücü, tipik olarak maruz kalacağı hasarla çarpılır.
 • Baskınlığı Çekin: Anakin önündeki düşmanları bir merkez noktaya çekerek saldırılara açık bırakır.
 • İntikam: Anakin’in güçleri, kendisi ve yakındaki herhangi bir müttefik saldırıya uğradığında yoğunlaşarak, etrafındaki tüm düşmanları yakalayan hızlı ve kaçınılmaz bir tutuşun nihai cezasına doğru ilerliyor.
Obi-Wan, yolundan geçecek kadar aptal düşmanlara doğru hareket ederek, patlayıcı ateşini saptırarak ve herhangi bir zamanda son bir vuruş yapmayı seçerek cesaretini gösterir.

Obi-Wan Kenobi: Efsanevi Obi-Wan Kenobi’nin mirası, çağları aşıyor. O bir Galaktik Cumhuriyet generali olan Jedi Konseyi’nin bir üyesiydi ve daha sonra sürgünde yıllar geçirdikten sonra Luke Skywalker’a akıl hocalığı yaptı. Yetenekleri:

 • All-Out Push:  Jedi mantrasından alınan dersler, Obi-Wan’a çatışmayı duygusuz bir şekilde çözmesi, saldırganlarını geri püskürtmesi ve erişim alanını genişletmesi için ilham veriyor.
 • Defansif Rush:  Obi-Wan, yolundan geçecek kadar aptal düşmanlara doğru hareket ederek, patlayıcı ateşini saptırarak ve herhangi bir zamanda son bir vuruş yapmayı seçerek cesaretini gösterir.
 • Kısıtlayıcı Zihin Hilesi:  Bir Jedi’nin Güç üzerindeki ustalığı, zayıf fikirli kişileri etkileyebilir ve Usta Kenobi’nin durumunda, düşmanının saldırılarından kaçma ve yeteneklerini ona karşı kullanma arzusunu alt üst edebilir.
Yoda kendini ve yakındaki müttefikleri iyileştirir.

Yoda: Yoda, savunmayı saldırıya dönüştürme, patlayıcı ateşini absorbe etmek, yaralarını iyileştirmek ve ışın kılıcını hasar vermek için kullanırken onu zarar görmekten korumak için bir uzman. Yetenekleri:

 • Atılma Saldırısı:  Yoda ileri atlar ve ışın kılıcını savururken hasar verir.
 • Unleash:  Yoda, Önündeki bir alanda gücü açığa çıkararak düşmanlara hasar verir ve onları iter.
 • Varlık:  Yoda kendini ve yakındaki müttefikleri iyileştirir.
Maul yakın mesafeden birkaç düşmanı boğar. Boğulma, düşmanların yere fırlatılmasıyla biter.

Darth Maul: Darth Maul’un korkutucu görünümü ve savaştaki acımasız zarafeti, en cesur düşmanların bile yüreğine korku salar. Ölümcül ve çevik olan Maul, acımasız bir hızla saldırarak boşluğu hızla kapatıyor. Sürekli saldırgan olan Maul, imza silahını yıkıcı bir etkiyle fırlatıyor, Karanlık Tarafın gücüyle saldırıyor veya düşmanlarla hızla kapanıyor ve onları el ele yok ediyor.

Darth Maul’un yanıp sönen bıçakları, yalnızca Güç’teki ölümcül ustalığı ile eşleşen düşmanlara bir tehdit oluşturuyor. Üç benzersiz karakter yeteneği:

 • Döndürerek Saldırı:  Maul, ileri atlarken yolundaki düşmanları keserek yüksek hızlı ışın kılıcı döndürme saldırısına girer.
 • Choke Hold:  Maul yakın mesafeden birkaç düşmanı boğar. Boğulma, düşmanların yere fırlatılmasıyla biter.
 • Öfkeli Atış:  Maul ışın kılıcını tam önüne fırlatarak dokunduğu tüm düşmanlara hasar verir.
Electronic Arts’ın hayranların en sevdiği dizilere ve en iyi oyunlara sınırsız erişimle daha fazlasını oynayın.

EA Play’e Üye Olmanın Avantajları Neler?

 • Bağlılık ödülleri: Özel ödülleri açabilir, koleksiyona anında erişebilirsiniz.
 • Yeni şeyler deneme: Seçilmiş yeni çıkmış olan EA oyunlarını 10 saate kadar oynayabilirsiniz.
 • Daima fazla oyun çeşitliliği: EA’ın en sevilen oyun koleksiyonuna hemen erişebilirsiniz. Sizin için daima oynayacak çok fazla oyun var!
 • Uygun fiyat ve daha fazla olanak: Tam sürüm oyunlardan DLC’lere kadar dijital EA alışverişlerinizde %10’a kadar indirimden yararlanabilirsiniz. Daha uygun fiyata, daha fazlasını bulabilirsiniz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.