Edis Görgülü’nün İfşa Videosu Mahkemelik Oldu

Ünlü Şarkıcı Edis, sosyal medyada yayınlanan ve kendisi olduğu iddia edilen müstehcen görüntüleri yayınlayan kişiden şikayetçi oldu. Söz konusu videodaki kişinin kendisi olmadığını söyleyerek savcılığa başvurdu.

Sosyal medyada ‘Edis ifşa’ etiketi altında yayınlanan ve kendisinin olduğu iddia edilen müstehcen görüntüler sonrası harekete geçen Edis, görütüleri “Kubilay A. isimli şahıs yaydı, cezalandırılsın” dedi. Söz konusu videodaki kişinin kendisi olmadığını söyleyerek savcılığa başvurdu. Genç popçu, avukatı Ali Cem Alıcı aracılığıyla savcılığa ilettiği şikayet dilekçesinde; Kubilay A. isimli bir kişinin, kendi adını kullanarak mahrem görüntülerin bulunduğu bir videoyu paylaştığını, o görüntülerdeki kişinin kendisiymiş gibi bir algı yaratılmaya çalışıldığını anlattı. Aynı zamanda “Kişilik haklarıma saldırıda bunuldu” diyerek Kubilay A.’nın cezalandırılmasını istedi. Edis’in şikayetinin ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

Babam Kalp Krizi Geçiriyordu

Edis, söz konusu videonun sosyal medyada paylaşılmasının ardından “Arkadaşlar, o kişi ben değilim. O video yüzünden annem-babam çok kötü oldu. Babam kalp krizi geçiriyordu. Babama ben olmadığımı söyleyince rahatladı. Zaten o kişi de ifşa oldu.” açıklamasını yapmıştı.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.