Efsaneleşmiş 10 Oyun!

Son güncelleme:

Sims 4

The Sims 4, insanları yaratma ve kontrol etme gücü veren yaşam simülasyon oyunudur. The Sims 4’te yaratıcılık, mizah, kaçış ve yaşamla oynama özgürlüğünü yaşayın. Kendi Sim’inizi oluşturmak için Bir Sim Oluşturun demosunu deneyin!

SIMS 4

World Of Warcraft

World of Warcraft, Blizzard Entertainment firması tarafından geliştirilen bir MMORPG, yani devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. İlk olarak 1994 yılında çıkarılan Warcraft:Orcs & Humans oyunu ile tanıtılan Warcraft serisinin 4. oyunudur, ancak bu oyundan önceki oyunlar gerçek zamanlı strateji türündedir.

WORLD OF WARCRAFT

GTA 5

Genç bir dolandırıcı, eski bir banka soyguncusu ve acımasız bir psikopat. Başları büyük dertte. Başta birbirleri olmak üzere hiç kimseye güvenmedikleri bir şehirde hayatta kalabilmek için tehlikeli bir dizi soygun gerçekleştirmek zorundalar.

GTA V

Fifa 2020

FIFA 20, EA Vancouver tarafından geliştirilen ve Electronic Arts şirketinin yayımcılığını yaptığı spor simülasyon video oyunu olarak sunulması planlanan FIFA serisi.

FIFA serisinin 27. oyunudur. Real Madrid’in kanat oyuncusu Eden Hazard, oyunun Standart sürümünün kapağında yer alırken; Liverpool’un defans oyuncusu Virgil van Dijk ise Şampiyonlar sürümünün kapağında yer almıştır.

Daha sonra, Ultimate sürümünün kapağına eski Juventus ve Real Madrid orta sahası Zinedine Zidane eklenmiştir.

Oyunda ilk defa geleneksel 11’e 11 oynanışa alternatif olarak küçük sahalardaki sokak futboluna odaklanmış yeni bir mod olan VOLTA Football eklenmiştir.

FIFA 20

Escape From Tarkov

Escape to Tarkov, MMO özellikleri ve hikayeye dayalı bir izlenim yolu ile, hardcore ve gerçekçi bir çevrimiçi birinci şahıs aksiyon RPG / Simülatörüdür.

Her geçen gün Norvinsk bölgesindeki durum gittikçe daha karmaşık hale geliyor. Tarkov’daki aralıksız savaş büyük paniğe yol açtı; Yerel nüfus şehirden kaçtı, ancak kalanlar servetlerini başkalarının pahasına iyileştirmek istiyorlar.

Oyuncular, Tarkov çatışmasının ilk aşamasında hayatta kalan paralı askerlerden birinin derisinde yaşamak zorunda kalacaklar. Taraflardan birini seçtikten sonra – USEC veya BEAR – oyuncunun karakteri şehirden çıkmaya başlar. Tarkov BM ve Rus ordusu tarafından mühürlendi, tedarik zincirleri kesildi, operasyonel komuta ile iletişim kayboldu ve bu koşullarda herkesin ne yapacağını ve kaos baskın metropolden nasıl çıkılacağını, kendi seçimlerini yapması gerekiyor.

ESCAPE FROM TARKOV

Mount Blade 2 Bannerlord

Savaş boruları çalar, kuzgunlar toplanır. İç savaş koca bir krallığı yıpratır. Sınırların ötesinde yeni krallıklar yükselir. Kılıcını kuşan, zırhını giy, adamlarını topla ve şan kazanmak için Kalradya savaş alanlarına atıl. Egemenliğini kur ve eskisinin küllerinden yeni bir dünya yarat.

BANNERLORD

Minecraft

Sürekli değişen Minecraft dünyasında inşa ederek, kazarak, canavarlarla savaşarak ve keşfederek geçireceğin sonsuz fırsatlara sahip bir maceraya hazırlan.

MINECRAFT EARTH

Artırılmış gerçeklik teknolojisi sayesinde Minecraft dünyamıza bambaşka bir şekilde geliyor. Daha önce hiç olmadığı gibi İnşa Et, Keşfet ve Hayatta Kal!

MINECRAFT DUNGEONS

Minecraft Dungeons. Klasik zindan tarama oyunlarından esinlenilerek tasarlanan ve Minecraft evreninde geçen yepyeni bir aksiyon macera oyunu!

MINECRAFT

Battlefield 5

Battlefield™ V’e katılmanın en iyi yoluna hoş geldiniz. Şu ödüller dahil daha önce hiç görmediğiniz yönüyle 2. Dünya Savaşı’nı tecrübe edin: Battlefield V Tides of War Bölümlerinin birinci yılındaki tüm silahlar ve taşıtlar ile en popüler silah ve taşıt kaplamaları. Savaş alanında ve çatışmanın ortasında fark yaratın.

BATTLEFIELD V

Assassin’s Creed

Assassin’s Creed, Ubisoft tarafından geliştirilmiş tarihle iç içe, gizlilik ağırlıklı, üçüncü şahıs aksiyon-macera tarzı bir Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 oyunudur. Oyun ilk kez Microsoft tarafından Project Assassin adı altında X ’05 sergisinde takdim edilmiştir.

ASSASSIN’S CREED

Call Of Duty

Call of Duty, birinci şahıs nişancı türü aksiyon oyunları serisidir. Call of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Modern Warfare 3, Call of Duty: Modern Warfare(2019), Call of Duty: Black Ops 2, Call of Duty: Black Ops 3, Call of Duty: Ghosts, Call of Duty: Advanced Warfare, Call of Duty: Infinite Warfare oyunları modern zamanlara göre kurgulanmıştır. Call of Duty: Black Ops’ta Soğuk Savaş dönemi oyuna konu edilmiştir. Başta Call of Duty: WWII olmak üzere serinin diğer oyunları ise II. Dünya Savaşı konuludur.

CALL OF DUTY

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.