Eğer Bunları Yapıyorsa Sevgiliniz Sizi Aldatıyor Olabilir!

Son güncelleme:

Sosyal medya ve karakter eksikliği gibi durumlar insanları aldatmaya yöneltebiliyor maalesef. Eğer böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız sevgilinizin bazı hareketleri onu ele verecektir.

Peki sevgilim beni aldatıyor mu nasıl anlarım? Uzakta olan sevgilimin beni aldattığını nasıl anlarım? Sevgilimin beni aldattığını düşünüyorum ne yapmalıyım? Aldatıldığımı nasıl anlarım? Bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Yalanlar en büyük gösterge olacak

sevgilim beni aldatıyor mu nasıl anlarım?

Unumamalısınız ki aldatan sevgiliniz her durumda yalan söylemeyi tercih edecektir. Çünkü yaptığı hareketten ötürü açık vermek istemeyecek ve sürekli yalan söylemeyi seçecek. Eğer son zamanlarda sevgilinizin sürekli yalan söylediğini düşünüyorsanız dikkat etmelisiniz. Sevgiliniz sizi aldatmasa bile yalan söylüyor olması ilişki için olumsuz bir durumdur. Eğer ilişkinize yalanlar girdiyse aldatma durumu mevcut olmasa bile zor günler sizi bekliyor olacak.

Sevgilinizin internete olan ilgisi son zamanlarda daha çok mu arttı?

Uzakta olan sevgilimin beni aldattığını nasıl anlarım?

Eğer sosyal medya ile ilgilenmeyen bir sevgiliniz varsa ancak son zamanlarda sürekli sosyal medya kullanıyorsa şüphe duyabilirsiniz. Elbette sosyal medyayı yeni keşfetmiş ve eğlenceli olduğunu düşünmüş olabilir. Eğer sosyal medya hesabını saklıyorsa internete girmeyen insan birden bire sürekli internette zaman geçirmeye başladıysa bu durumda şüphelenmeniz normal olacak. Sürekli şifreler değişiyorsa ve yanınıza geldiğinde telefon saklama gibi bir yönelimi varsa aldatılıyor olma ihtimaliniz oldukça yüksek!

Cep telefonu alışkanlıkları değişti mi?

Sevgilimin beni aldattığını düşünüyorum ne yapmalıyım?

Yanınızdayken telefonuyla ilgilenmeyen insan birden bire telefonuyla uzun süre vakit geçirmeye başladıysa bu durum normal değildir. Sürekli gelen mesajlar, saklanan telefonlar ve gizli gizli konuşmalar mevcutsa şüphelenmekte son derece haklısınız. Buna ek olarak telefona bakıp sırıtmaya başladıysa durumu anlamak çok da zor olmayacak. Sevgiliniz birden bire sizden birşeyler saklama neden başlasın ki? Sizi aldatıyor olabilir.

Duygusal mesafe ortaya çıktı mı?

Duygusal mesafe ortaya çıktı mı?

Güzel sözlerle dolu, romantik zamanlarla dolu ve sarılmaların eksik olmadığı ilişkiniz birden bire doğuk ve mesafeli bir ilişkiye dönüştüyse ve bunu yaratan siz değilseniz bir sorun var demektir. Bu durumda sevgilinizin size olan ilgisi ve sevgisi azalmış olabilir. Buna ek olarak aşırı tepkisizlik mevcutsa ya da aşırı tepkiler ve ”Ne saçmalıyorsun” ”Sen bana yalancı mı diyorsun” ”Sen kafanda kuruyorsun” gibi ani çıkışlar görüyorsanız bu sözler sizi aldattığına dair işaretler olacaktır. Aldatmasa bile birden bire soğukluk giren bir ilişkide elbette problem var demektir.

Sizi sürekli aldatmakla mı suçluyor?

Sizi sürekli aldatmakla mı suçluyor?

Eğer sevgiliniz durup dururken sizi aldatmakla suçluyorsa bu bir işaret olabilir. Bir suçluluk psikolojisi olan bu durum okları karşı yöne çekmek için iyi bir taktiktir. Eğer birden bire böyle bir durumla karşılaşmışsanız dikkat etmelisiniz. Sevgiliniz yüksek ihtimalle sizi aldatıyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.