Emekli Paşa'yı 1 Milyon TL Dolanladır!

Tuğgeneral C.E.E.'yi 1 Milyon TL do. Altınları, bankadaki ve çok ucuza ve çok ucuza savese ve eliyle veren C.E.E., "Basire' yi. Sanki hipnozla beni etki altına" dedi.

Ankara'da, c.E.E.'yi de, bir de mecazı, c.E.E.'yi de bir polis olarak tanıttı. Bir kuyumcu soygunu, C.E.E.'den gelen altınları.

C.E.E. bu şekilde;

"Telefonla arayan bir kişi emniyet genel teşkilatı Terörle Mücadele'de polis teşkilatını da çok iyi andırıyor. 'Bir kuyumcu oldu, operasyon. Evde altını incelememiz' diyerek evdeki altınları. İnanarak evde bulunan altınları (yaklaşık 550 bin lira) bir şekilde bir şekilde koyarak gelen erkek şahsa teslim ettim. 10 gün sonra, bu sefer bankadan döviz ve Türk Lirası 130 bin lira da da kişiye veda. 4 gün sonra arayan ve 295 bin liraya, bu para da polis ve bu satarak, bu para da ve polis teşkilatı. "Bu da benim."

Emekli Paşa, dolancılar'ın "Basiretim, sanki uzaktan hipnoz, beynimi kontrol edip, talimat ve yatsı" diye anlattı.

DOLANDIRICILAR YAKALANDI

Ankara Emniyet Emniyet Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro ekipleri, paranları 3'ü Şanlıurfa'dan Ankara'ya, bir gece de kaldı ve Şanlıurfa'ya bir gece de Selahattin Çılgın'a ait. C.E.E.'yi dolandıran Çılgın'ı da gözaltına aldı. Çılgın Şanlıurfa'da, ona yardım eden Abdullah Ekinci ise İstanbul'da. Onun iki şüpheli de.

PAROLA VATAN-BAYRAK

C.E.E.'den paralan ve Selahattin Çılgın 'dan gelen Selahattin Çılgın'ın "Şanlıurfa'da barda ve Abit'e ve Abit'e ve Ankara'ya ait. Abit ve altın olan'ın 'vatan-bayrak' parolasını. Abit'e teslim ettim. Bu iş bana 10 bin lira verdi." dedi.

 

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.