Emre Ayaksız’ın Özgünlüğü ile Saçlarınıza Işıltı Katın

Son güncelleme:
Emre Ayaksız Kimdir?

Kadın veya erkek fark etmeksizin kişisel bakım noktasında en çok dikkat ettiğimiz şey saçlarımız! Hele ki kadınlar için bir saçın ışıltısı, renklendirilmesi, bakımı ve daha birçok şeyi hayati öneme sahip. Durum böyle olunca kadınlar hafta sonu keyfini en güzel şekilde kuaförlere giderek çıkarıyor. Bu alanda profesyonel bir isim olan Emre Ayaksız’dan bahsedeceğiz. Emre Ayaksız’ın İnstagram profiline girdiğimiz zaman saçlarımızı emanet etmememiz için bir sebebimiz kalmıyor. Paylaştığı gönderiler ile adeta gözlerimizi büyülüyor. Saç şekillendirme işleminden başlayarak, yüz ve vücut bakımına kadar ve ayrıca erkekler için de saç ve sakal bakımının olduğu Emre Ayaksız markasının, iki tane şubesi bulunmaktadır. Şubelere emreayaksizetiler, emreayaksizcadde ve emreayaksiz.com sayfalarından ulaşabilir, daha ayrıntılı işlemlere bakabilirsiniz. Saçlarınızın dostu Emre Ayaksız Kimdir? dilerseniz yakından tanıyalım.

Emre Ayaksız birçok yerde iyi bir eğitim alarak kariyerinde başarılı bir noktaya ulaşmayı başarmıştır.

Schwarzkopf Professional’da Eğitmen Olan Emre Ayaksız’ın Başarı Serüveni

Son dört yıldır Schwarzkopf Professional markası ile çalıştığını dile getiren Emre Ayaksız, bu marka ile birlikte eğitimler vermektedir. Türkiye başta olmak üzere Ortadoğu bölgesinde, yurtdışında eğitimler verdiğini dile getirmektedir. Önümüzdeki dönem kesim renklendirme trendlerinin ne olacağına dair öngörüsünün sonbahar-kış döneminde toprak renklerinin ön planda olacağını dile getirirken, Schwarzkopf Professional ile yaptığını son çekimde bunu uyguladığını söylemektedir. Dileyenler öncü marka ile yaptığı çalışmalara veyahut verdiği eğitimlere ayrıntılı bir şekilde bakabilirsiniz.

Emre Ayaksız’ın dokunuşu ile saçlarınız ayrı bir havaya bürünecek. https://www.instagram.com/p/B5GkLQdnkhw/?utm_medium=copy_link

15 Yaşında Başladığı Mesleğinde Bugünkü Başarısı Artarak Devam Ediyor!

2001 yılında MOS’da kuaförlüğe başlayan Emre Ayaksız’ın ilk ustası Kenan Şenay’dır. Kuaförlük yapmak istemediğini dile getirmesiyle birlikte bugünkü başarısı da ortada. Akmerkez MOS’da kuaförlük kariyerine başlayan Ayaksız, 6 ay orada çalıştıktan sonra Kenan Şenay ile tanışmasının ardından tabii olarak Kenan Bey ile çalışmaya başlamıştır. Kenan Şenay’dan teknik ve işletme konularını öğrendiğini dile getiren Emre Ayaksız, birlikte çalıştıkları zaman boyunca birbirlerine çok güvendiklerini fakat bu zaman içerisinde herkesin kendine ait bir yol çizdiğini, o yol ayrımına geldiklerinde ise ayrıldıklarını dile getirmiştir. 2013 yılında kendisi için bir şeyler yapması ile birlikte, sosyal medyanın gündemde olduğu bir yılda, bu mecra üzerinden paylaşım yaparak ve gittikçe büyüyerek bir marka ismi haline gelmiştir.

Emre Ayaksız kuaförlük mesleğinde birlik ve beraberlikten yana olmayı tercih ediyor.

Emre Ayaksız’ın Gözünden Kuaförlük

Kendini yıllar geçtikçe yenileyen bir kuaför olarak gören Emre Ayaksız için, Türkiye içerisinde kuaförlük sektörüne bakıldığı zaman uzmanlaşma uzun yıllar isteyen bir süreçtir. Avrupa’ya bakıldığında kesim ve renklendirme alanlarında ayrı uzmanlar var iken, bu durum Türkiye’de müşterinin isteği üzerine tek bir kişide toplanmaktadır. Kuaförlük sektöründe bir birliğin olduğunu düşünmemektedir. Bir caddede 20 tane kuaförün olmasının getirdiği elaman sorunu, rekabet oranı problemlere zemin hazırladığını dile getiren Emre Ayaksız, mesleğin algısının değişmesi için kuaförlüğün çok iyi bir meslek olarak aşılanması gerektiğini, kuaför salonunda iseniz kaliteli bir ortamdasınız algısının yaratılarak bir birlik içerisinde önceliğin paylaşım olmasıyla beraber gerçekleşeceğini düşünmektedir.

Emre Ayaksız Avrupa’da esti geçti.

Emre Ayaksız’ın Avrupa Şovu Büyük Yankı Uyandırdı!

Buse Varol, Alişan, Gizem Özdilli, Elif Gönlüm, Kerem Gönlüm gibi birçok ünlü ismin saç tasarımlarını üstlenen Emre Ayaksız, Schwarzkopf Professional Belçika’nın gerçekleştirdiği Uluslararası Show’da yabancı meslektaşlarıyla aynı sahneyi paylaşarak, o sahnede Türkiye’yi temsil etmesi gurur verici bir başarıdır. 1000’den fazla katılımcının izlediği etkinlikte Emre Ayaksız, yaptığı saç tasarımları ile ilgi odağı olmuştur. Bu konu hakkında düşüncelerini şu şekilde aktarmıştır: ‘Avrupa bizi yakından takip ediyor. Ülkemizdeki ünlü isimlerin de bunda payı var. Moda olarak yer aldığımız Avrupa’da artık saç tasarımlarımızla da yer alacağız.’

Yaptığı saç tasarımlarıyla kariyerinde zirve noktaya başarıyla gelmiştir.

Emre Ayaksız’ın Saç Tasarımları Arasında Bir Yolculuğa Çıkalım

Emre Ayaksız ile saçlarınız artık daha bakımlı.
Emre Ayaksız ve başarısı gün geçtikçe daha da ileri gitmektedir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.