En Çok İzlenen Kadın Youtuber: Merve Özkaynak

Merve Özkaynak Kimdir?

Video içeriklerinde birçok konuya yer veren ünlü youtuber, YouTube platformunda güncel olarak 2.1Mn aboneye sahiptir. 643 videosu bulunmakla birlikte videoların içeriği çoğunlukla makyaj ile ilgilidir. Makyaj konulu videolarında da değişik içeriklere yer vermekten kaçınmamaktadır. Örneğin, ‘Selena Gomez’in Makyaj Ürünlerini Denedim- Rare Beauty’ videosu 943B, ‘100 Kat Fondöten Sürdüm!’ videosu ise 1.8Mn kişi tarafından izlenerek yoğun ilgi görmüştür. Gezdiği ülkelere ait videolara da yer veren ünlü youtuberın, ‘Kore’de Canlı Ahtapot Yemek’ videosu 3.5Mn izlenme sayısına ulaşmıştır. YouTube platformunda dikkatleri üzerine toplayan Merve Özkaynak, İnstagram platformu üzerinden de dikkatleri üzerine çekiyor. Güncel olarak 872B takipçiye sahip olan güzel fenomen, İnstagram hesabı üzerinden çoğunlukla kendi fotoğraflarına yer veriyor. Kendi fotoğrafları haricinde birçok ürün önerilerine ve bu ürünlerin linklerine merveozkaynak kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Merve Özkaynak Kimdir? yakından tanıyalım.

Vakko’da Moda Danışmanı ve Chanel’da Mağaza Müdür Yardımcısı Olarak Kariyer Geçmişi Vardır!

Merve Özkaynak, giyim tarzı ile de dikkat çeken bir isimdir.

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ünlü youtuber, ailesinin ortanca kızı olarak doğmuştur. Liseden mezun olduğu gibi kariyerine atılarak Vakko’da moda danışmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Vakko’da bir buçuk yıl çalıştıktan sonra bir İtalyan gelinlik markasına moda danışmanı olarak katılmıştır. Kariyerindeki başarıya hız kesmeden devam eden Merve Özkaynak, Chanel’da Mağaza Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. Chanel’da çalıştığı dönemde tanıştığı Cem Özkaynak ile devam eden güzel bir evliliğe sahiptir.

Merve Özkaynak ile Moda Turuna Hazır Olun

En güzel parçaları bir araya getirip kombin yapan Merve Özkaynak, moda anlayışını giyim tarzına uyarlamasıyla da dikkat çeken bir isimdir.

San Francisco sokaklarında Merve Özkaynak rüzgarı esti. https://www.instagram.com/p/BxxWgDhAAjp/?utm_medium=copy_link

İnstagram sayfasında çoğunlukla kendisiyle ilgili gönderilere yer veren güzel fenomen, şık kıyafetleri ile adeta İnstagram sayfasında moda rüzgarı estiriyor. Bu tarz gönderilere daha çok ulaşmak isterseniz merveozkaynak İnstagram sayfasını takip edebilirsiniz.

MAC X Merve Özkaynak Seti Bütün Makyaj Sevenler Tarafından Çok Sevildi

Merve Özkaynak ve MAC işbirliği güzel sonuçlar doğurmuştur.

Güzel fenomen çektiği makyaj videoları ile de dikkat çeken bir isim olmasıyla birlikte, aynı zamanda en büyük makyaj firması olan MAC ile iş birliği içerisinde olmuştur. Yazın ferahlığını yüzünüzde hissedeceğiniz bir makyaj setini oluşturan Merve Özkaynak, doğal ve etkili görünümler yaratabileceğimiz 3 ürünü bir arada birleştirmesiyle yazın farklı enerjilerini hissedip yansıtmamızı sağladı. Bu set ile birlikte ikinci setini yaratmış olan Merve Özkaynak, favorisi olan Down to Art Ruj Türkiye’de ilk defa M.A.C X Merve Özkaynak seti içerisinde yer almaktadır. Nude ruju, şeftali tonlarındaki Melba Allık ve gözlere anında çekicilik kazandıran bronz tonlardaki Mulch Far tamamlamaktadır. Merve Özkaynak makyaj setleri de dilden dile yayılarak büyük ilgi almıştır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.