En İyi 10 Mobil Oyununu Seçtik!

Son güncelleme:
  • Wild Tamer

Wild Tamer bir açık dünya oyunudur. Oyunda yüzlerce çeşit canlı bulunur fare,tavşan,geyik vb. Ve bu canlıların neredeyse hepsi eğitilebiliyor sadece üzerinde ok işareti olanları eğitebilirsiniz ayrıca 5 tane ada var, adalardan 13 bossları öldürmeniz gerekiyor.

  • Smash hit

Bu oyunda ise karşınıza çıkan bütün camları kırmalısınız ve bazı camlar ise size cam kırmak için daha çok top veriyor bu topları kullanarak ilerliyebileceğiniz kadar ilerlemeniz gerekiyor

  • Brawl stars

Oyunun içinde tam olarak 35 tane karakter var ve bu karakterler ile kasabildiğiniz kadar kupa almalısınız oyun size başta birkaç tane karakter veriyor ama diğerlerini kutudan çıkarmalısınız ama karakterlere kupa aldıkça oynaması daha güçleşiyor bu çekişmeli oyunda arkadaşlarını geçebilirmisiniz?

  • Jurassic world

Oyun başta size 1 tane dinazor veriliyor bu dinazor ile başka dinazorları mağlup ettikten sonra oyun size dinazor vermeye devam ediyor bu dinazorları toplaya toplaya oyunda gelişmeye çalışıyorsunuz bu oyunda birincilik tacını alabilirmisiniz

  • Raid:shadow legends

Bu oyunda karakterlerimiz bir ejderhayı öldürmeye çalışıyorlar ama öldüremiyorlar ve hepsi çok zayıf düşüyor kraliçe onlardan birini kurtarabilecek güce sahip o karakterlerden birini seçiyorsunuz ve maceraya atılıyorsunuz ejdarhadan intikamını alacak mısın?

  • Pubg mobile

Bu oyunda amaç hayatta kalmak bir adaya 100 kişi ile beraber uçaktan atlıyorsunuz evlerden silah toplayarak birbirinizi öldürmeye çalışıyorsunuz ve sonlara doğru alan daralıyor o küçük alanın içinde birinci olmaya çalışıyorsunuz birinci olabilir misin?

  • Asassins creed Rebellion

Oyunun içinde size bir asassins veriliyor bu asassinsleri geliştirip kötü askerleri öldürmeye çalışıyorsunuz onlardan ise yeni eşyalar çıkıyor yeni asassinsler cam küplerin içinde bulunuyor ama asassins çıkarmak çok zor.

  • Temple run 2

Oyunda arkanızdan gelen bir gorilden kaçıyorsunuz ama koşarken çok dikkatli olmalısınız önünüze çıkan engellere dikkat edip zıplamalı ve eğilmelisiniz maymundan kaaaaç!

  • Subway surfers

Oyunda treni boyadığnız için polis sizi kovalıyor ondan kaçıp trenlerin ve engellerin üstünden zıplamalı,koşmalı ve kaçmalısınız ve ilerledikçe yeni kostümler açabilirsiniz eminim size yakışıcaktır

  • Soul knight

Bu oyun piksel piksel ama çok eğlenceli ve kapışmalı yüzlerce silah var ve hepsi birbirinden farklı kullanım alanlarına sahip birsürü karakter ve biyom var vakit gömmeye değer gibi duruyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.