Endonezya’da Nehirde Balık Tutmak İsteyen Kadın Timsaha Yem Oldu

Son güncelleme:

Endonezya’da nehir kenarında balık tutmak isteyen Fatimah isimli kadın, yaşadığı dehşet verici bir olay sonucu yaşamını yitirdi.

6 metrelik timsaha yem olan kadın sonrası timsah polisler tarafından öldürüldü.

Endonezya’nın Kalimantan bölgesinde film sahnelerini aratmayan bir olay yaşandı. Ülkesinin Kuzey Kalimantan bölgesinde Cuma günü akşam saatlerinde nehir kenarında balık tutan Fatimah adlı kadın, 6 metre boyunda dev bir timsaha yem oldu. Fatimah’ın arkadaşları, timsahın kadını belinden kavradığını ve nehrin derin sularına doğru çektiğini gördüklerini ifade etti.

Köylüler olaydan sonra polis ile birlikte arama çalışmalarına başladı.

Araştırma ve aramalar sonrası suyun üzerinde timsah fark edildi. Suyun yüzeyinde fark edilen timsahı polis kafasına ateş ederek öldürdü.

Halatla sudan çıkarılan timsahın ise içinden çıkarılanlar şoke etti. Kadına ait parçalar bulan polisler, öldürüldükten sonra timsahın karnını yardı.

Kadının vücudunun bazı parçaları timsahın karnında çıkarken köylüler ayrıca arama çalışmalarında kadının kafasını ve diğer parçalara ulaştılar.

Görgü tanıklarından bir tanesi, Fatimah’ın balıkları yakalamak için suyun kenarında suya yemek bırakmaya çalıştığı sırada timsahın saldırısına uğradığını söyledi.

Endonezya’da Nehirde Balık Tutmak İsteyen Kadın Timsaha Yem Oldu

Fatimah’ı arama çalışması yapan ekibin amiri Amiruddini, insanların yemek ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile suda avlandıklarını bildiklerini ama olayın meydana geldiği bölgede çok sayıda timsah olduğunu ve insanların gerekmedikçe suya yaklaşmamaları gerektiğini söyledi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.