Epic Games’den 2 Ücretsiz Oyun: ‘Next Up Hero’ ve ‘Tacoma’

Epic Games ‘Next Up Hero’ ve ‘Tacoma’ adlı oyunları 30 Temmuz tarihine kadar ücretsiz seçeneği ile oyunseverlere sunacağını açıkladı.

İçindekiler

Next Up Hero

Epic Games’den 2 Ücretsiz Oyun!

Next Up Hero, New York indie studio Digital Continue tarafından geliştirilen ve Aspyr tarafından yayınlanan bir aksiyon zindanı tarama video oyunudur. PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin yanı sıra 28 Haziran 2018’de tam sürümle Steam Erken Erişim için 18 Ocak 2018’de yayınlanmıştır.

Next Up Hero farklı Maceralar boyunca keserek, biçerek, bongo çalarak, bumerang fırlatarak ve jet kullanarak ilerleyen elle çizilmiş kahramanlar içeren bir zindan keşfetme oyunudur. Kahramanını seç ve zindanlarda koşmaya, en iyi eşyaları toplamaya ve özelliklerini en yüksek seviyeye çıkarmaya başla.

30 Temmuz saat 18.00’da ücretsiz seçeneği sona erecek.

 

Tacoma

Epic Games’den 2 Ücretsiz Oyun!

Tacoma, Ağustos 2017’de Microsoft Windows, macOS, Linux ve Xbox One’da ve Mayıs 2018’de PlayStation 4’te yayınlanan Fullbright tarafından geliştirilen bir macera video oyunudur. Oyun piyasaya sürüldüğünde genellikle olumlu eleştiriler aldı, ancak Gone Home, Fullbright’s ilk oyun.

Tacoma uzay istasyonunda yaşayan ve çalışan altı mürettebat, ilişki kurdu, sevgiyi ve kaybı deneyimledi ve birlikte krizle yüzleşti. İnteraktif araştırmacı rolüne bürünerek bu insanlara ne olduğunu ve kişiliklerini neye borçlu olduklarını keşfet. Hikâye, tamamen seslendirilmiş ve animasyonlu interaktif Artırılmış Gerçeklik sahneleriyle anlatılıyor ve Tacoma’daki olayları yaşamanı sağlıyor.

Ücretsiz seçeneği 30 Temmuz saat 18.00’da sona erecek!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.