Eski Futbolcu Oğulcan Engin’in Gizemli Aşk Serüveni Devam Ediyor

İsmi magazin haberlerinde sıkça anılan eski futbolcu Oğulcan Engin, son zamanlarda en çok özel hayatı ile gündeme geliyor. Eski futbolcunun ismi magazin programları ve haberlerinde sıkça anılarak özel hayatında oluşan gelişmeler merakla izleniyor. Yaşadığı son ilişkisinin ardından Oğulcan Engin ise özel hayatına dair bir bilgi paylaşmıyor. Engin’in ismi son zamanlarda ise en çok oyuncu Miray Daner ile anılıyor.

Ünlü Sanatçı Seda Sayan ile eski futbolcu Sinan Engin’in oğlu olan Oğulcan Engin babası gibi futbol üzerine bir takım adımlarda bulundu. 2007 sezonundan itibaren Beşiktaş A2 takımında yer alan Oğulcan Engin 2,5 sene burada kalarak 32 maça çıktı. 2008 tarihinde çapraz bağlarından ameliyat olan Oğulcan Engin futbol sahalarından uzak kaldı. Sonrasında ise futbol kariyerine devam etmedi.Futbol kariyerinden uzaklaştıktan sonra moda ile arası iyi olan Oğulcan Engin, girişimcilikte bulunarak kendi markasını kurdu. Bu markanın adı ise “No Smokin”.Engin, futbol kariyeri kadar özel hayatı ile de magazin dünyasının dikkatini çeken isimler arasında yer alıyor.

Son olarak Oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile birliktelik yaşatan eski futbolcu Oğulcan Engin bu ilişkisini yakın zamanda sonlandırdı. Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin karşılıklı olarak birbirlerinin Instagram hesabından takibi bıraktı. Eski futbolcunun ismi yakın zamanda ise oyuncu Miray Daner ile anılmaya başlandı. İki taraftan ise bu konu hakkında bir açıklama gelmedi.

Ünlü sanatçı Seda Sayan ise oğlu Oğulcan Engin’in özel hayatı hakkında kendisine sorulan soruları konuşma yasağın var diyerek cevapsız bıraktı. Oğulcan Engin, bir kadında güzellikten çok zekaya değer verdiğini ve ışığı olan, havalı kızların hoşuna gittiği söylüyor.

Eski futbolcu Oğulcan Engin’in futbol camiasında değer verdiği önemli isimlerden biri de Arda Turan. Arda Turan’ı bir arkadaştan çok abi gibi saydığını söyleyen Oğulcan Engin, Arda Turan ile kötü dönemlerinde hep yan yana olduklarını, Turan’ın ailesi dışında arayıp akıl aldığı birkaç kişiden biri olduğunu belirtiyor.

Oğulcan Engin’in çok vicdanlı ama çok da inatçı biri olduğunu söyleyen Ünlü şarkıcı Seda Sayan, oğlu Oğulcan Engin’i şöyle tanımlıyor; “ Çok zekidir, Allah’ım herkese böyle bir evlat nasip etsin. Artık her şeyin kontrolü Oğulcan’da, tüm hesaplar yani aklınıza gelecek her şeyden o sorumlu. Ben oğlumdan harçlık alıyorum.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.