İngiltere’de 49 yaşındaki bir kadın 20 yıllık eski kocası ve 2010 yılında evlendiği yeni kocasıyla aynı evde yaşıyor. Bu olay çoğu insana çılgınca bir durum olarak gelse de asıl hikâye yürekleri burkuyor.

49 yaşındaki Sue Gardner eski John ile İngiltere’de tanıştı. Sue, John’un taksisine binmişti ve o gün John’un doğum günüydü. Sohbet etmeye başladılar ve aralarında bir elektrik oldu. İlişkilerinin ilerlemesi ile birlikte de alışılmışın aksine Sue, John’a evlenme teklifinde bulundu, John ise kabul etti ve evlendiler.

Sue ve John’un evlilikleri ilk yıllarda son derece mutlu geçti. Ancak çift bir süre sonra uzaklaştı. Konuyla ilgili Sue, İngiliz Daily Mirror gazetesine verdiği röportajda, “Aramız iyice gerilmeye ve birbirimizden kopmaya başlamıştık. Artık ayrı odalarda uyuyorduk” diye anlatıyor.

Sue,bir süre sonra İngiltere’ye ger taşınmak istesede John istemedi

Eski ve yeni kocasıyla aynı evde yaşıyor! Akıllara durgunluk veren ilişkinin aslı yürek burkuyor

Sue sıkıldığı dönemde ise  ikinci eşi Kevin ile ise Facebook üzerinden tanıştı. Kevin’ın  fotoğrafını görür görmez ondan etkilendiğini belirten Sue, Kevin ile uzun süre mesajlaştı.

Bir ay sonra Sue, John’a biriyle tanıştığını itiraf ediyor ve o sırada evli olan Kevin da karısını terk ediyor. Kocası John ise bunu büyük bir anlayışlıkla karşıladı.

Sue bu olayı şöyle anlatıyor:

“Hatta Kevin’ın da benim de Belfast’a uçak bileti almak için paramız olmadığını söylediğimde John Kevin’ın bilet parasını ödemeyi kabul etti.”

“Seni mutlu ettiği sürece benim için problem yok” diyen John, “Ben evden taşınırım, siz burada yaşayın” teklifinde bulundu. Sue ve John ise boşandı.

Aradan yıllar geçti fakat bir süre sonra John ağlayarak Sue’yu aradı.

“John’u 30 yıldır tanıyorum ama ağladığını ilk kez o gün telefonda duydum” diyen Sue, John’un akciğer kanseri olduğunu öğrendi. Hastalığın geri dönüşü olmadığını belirten Sue, John’a kendi evinde bakmaya başladı.

Kevin’da bu durumu onayladı ve 14 Aralık tarihinde John, Sue ve Kevin’ın evine taşındı ve çiftin misafir odasında yaşamaya başladı.

“Yapılması gerekeni yapıyoruz, doğru olan bu…” diyen Kevin, Sue ve John beraber yemek yaparak hazırlandıkları Noel gecesini birlikte geçirdi.