Eşsiz Güzellikte Olan Fotoğrafların Profesyonel Sahibi: Ahmet Erdem

Son güncelleme:
Ahmet Erdem Kimdir?

İnstagram profiline girdiğimiz zaman eşsiz fotoğraflar ile bu alandaki ustalığını konuşturan isim Ahmet Erdem, çektiği fotoğraflarla İnstagram profilini renklendirmeye devam etmektedir. İnstagram uygulamasında ahmet.erdem kullanıcı adıyla renkli profili gezebilir, eşsiz fotoğraflar içerisinde kaybolabilirsiniz. Ayrıca hem çeşitli walpaperlara ve çeşitli poster baskılarınızın siparişlerini dm yoluyla sipariş ettirip evinizi, ofisinizi güzel manzara fotoğrafları ile süsleyebilirsiniz. Daha fazla bilgiye ahmeterdem.com.tr internet adresinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Ahmet Erdem Kimdir? yakından tanıyalım.

Eski Reklamcının Fotoğraf Makinesiyle Birlikte İnstagram’da Yükselişi

View this post on Instagram

A post shared by Ahmet Erdem (@ahmet.erdem)

Karadeniz’in eşsiz güzellikle olan doğası Ahmet Erdem’in objektifinden.

Ahmet Erdem’in elmaaltshift.com internet adresinde verdiği bir röportajda kariyerinin nasıl bu noktaya geldiği ile ilgili kısa bir yazısı bulunmaktadır. Bu yazıda Ahmet Erdem’in bu noktaya gelmesinde 3-4 yıllık bir zaman dilimi yatmaktadır. Çalıştığı ajansta masa başında 12 yılını doldurmuş, son iki senesini ajans ve sosyal medya ile birlikte yürütmüştür. Hafta içi ajansta sabahladığını, gün içinde ise hafta sonu çektiği fotoğrafları paylaştığını dile getiren Ahmet Erdem, sosyal medya işleri ajanstaki işlerinin üstüne çıkınca işten ayrılarak sosyal medyaya daldığını dile getirmiştir. Peki Ahmet Erdem’i diğer sosyal medya kullanıcılarından ayıran en büyük özellik nedir? Bu soruya Ahmet Erdem yanıt olarak şöyle demiştir: ‘ Müşterilerin ve ajansların ne istediğini çok iyi bilmem.’

Çektiği Fotoğrafların Arkasında Bir Günlük Keşif Turu Yatıyor! Dilerseniz Bu Keşif Turuna Beraber Dahil Olalım

Yapmış olduğu İtalya turunu bu ve bu gibi güzel kareler ile ölümsüzleştirerek bizlerin görmesini sağlamıştır.
Güzel İstanbul’umuzun eşsiz güzellikleri

Eşsiz güzellikteki birçok yere Ahmet Erdem’in İnstagram profilinden ulaşabilirsiniz.

Ahmet Erdem’in Hayat Serüvenine Kısaca Bakalım

İnstagram uygulamasının ünlü ismi Ahmet Erdem’in hayatı da fotoğrafları kadar merak ediliyor.

Ahmet Erdem, 1980 yılında Nisan ayında dünyaya gözlerini açmıştır. Çocukluk ve gençlik yılları ile ilgili olarak elimizde bir bilgi bulunmamaktadır. 2002 yılında reklam sektörünün içerisine atılan Ahmet Erdem, Atlantis İletişim Hizmetleri’nde 12 yıl boyunca çalışmıştır. Şansını İnstagram’da denemek amacıyla işi bırakmıştır. Reklam sektörünün bir parçası olan fotoğrafçılığı 2006 yılından beri profesyonel olarak yapmaktadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.