Ev Hayatına Hareket Katacak 6 Keyifli Uğraş!

1- Uzun süredir ilgini çeken o hobiler var ya, işte onlara el atma zamanı. Bakalım hangisi gerçekten tam senlikmiş, hangisi değilmiş. Belki ileride hobini işe de dönüştürürsün, kim bilir?

2- Sosyal medyayla haşır neşirdin, sen de bu konuda bir şeyler yapmak istiyordun. İşte tam sırası! YouTube videosu çekebilir, kendi internet siteni hazırlayabilirsin mesela.

 

3- “Tutorial” videolarını izleyerek, gönül verdiğin konu hakkında kendini geliştirmeye ne dersin? Makyaj teknikleri, yoga pozisyonları, yemek tarifleri gibi.

4- Evde kalın, spor da yapın diyen sağlık uzmanlarına kulak vermelisin. O zaman yeni şarkılar keşfetmek, dans etmek, spor yapmak ve formda kalmak! Bunlar birbiriyle bağlantılı.

5- “Kendin yap” bu dönemin en gözde uğraşısı olacak sanırım. Sen de ev dekorasyonundan aksesuarlara dek pek çok şeyi evde kendin yapmaya başlayabilirsin. Yaza da hazırlık olur hem.

6- Pek çok kitap ve film online erişime açıldı. Bazı müzeler ve sergiler bu döneme özel dijital olarak gezilebiliyor. Ayrıca canlı yayınlanan konserler ve egzersiz programları da var. Bunlara bir bak derim.

Tüm bunlar sana ilham verebilir, yaratıcılığını olumlu yönde etkileyebilir. Sen yeter ki harekete geç ve bir şeyler yap. Ne bu dönem ne de başka bir dönem seni asla durdurmasın, hayat harekete geçince güzel Evde Kalınca bile.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.