Deep Blue Club

Evde Kaldığınız Süreyi Verimli Geçirin: Karşınızda Ceylan Çapa Tavsiyeleri

Son güncelleme:

Sosyal medya kullanımı ve tarzı ile sıkça merak konusu olan Ceylan Çapa, Instagram üzerinden takipçilerine birçok kaliteli öneri sunarak evde kalmaya teşvik ediyor. Tavsiyelerinin yer aldığı ‘cctavsiyeleri’ isimli bir başka sosyal medya hesabına da sahip olan Ceylan Çapa, önerilerini daha çok kişisel hesabı üzerinden takipçilerine sunuyor. Öne çıkardığı hikayelerinde birçok ürünü de barındıran Ceylan Çapa’nın tavsiyeleri, Instagram‘da çokça ilgi görüyor.

Başarılı Influencer Ceylan Çağa, kişisel bakım önerilerini takipçilerine sunuyor.

Ceylan Çapa, Kişisel Sosyal Medya Hesabında ‘CC Link’ başlığı altında Kişisel Bakım Önerileri Sunuyor.

Bu bölümde ilk olarak çeşitli markaların sıkılaştırıcı ürünlerini paylaşan Ceylan Çapa, Caudalie ürünlerine de sıklıkla yer vermiş. Güneş kremi ve güneş ürünleri hakkında güzel bir öneri serisi paylaşan Ceylan Çapa, linklerinde dermatologların tavsiye ettiği ürünlere ağırlık veriyor. Sosyal medyada çokça soru alan Ceylan Çapa, sorulara yönelik cevaplarını hikayelerinde paylaşarak önerilerini linkler halinde takipçilerine sunuyor. En çok merak edilen konulardan biri olan yüz yıkama ürünleri hakkında yöneltilen soruları da cevaplayan Ceylan Çapa, Bioderma marka bir yüz yıkama jeli kullanıyor ve sosyal medya kullanıcılarına da bu yüz yıkama jelini tavsiye ediyor. Yüz temizliği adına kullandığı bir başka marka olan Clinique ürünlerine de Instagram hesabında yer veren Ceylan Çapa, hassas ciltler için uygun olan bu ürünleri, 11 senedir düzenli olarak kullandığını dile getiriyor. Yüz temizliği adına Clinique Foaming Sonic Facial Soap ürününü uygulayan ve cildi tertemiz yaptığını belirten Ceyla Çapa, peeling ürünü olarak ise yine aynı markanın 7 Day Scrup Cream ürününe yer veriyor. Ceylan Çapa’nın önerdiği bu peeling ürünü, içerisinde barındırdığı parçacıklar nedeniyle ciltteki ölü deriyi arındırıyor ve cildi temizliyor.

Ceylan Çapa, günlük bakım rutinini sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıyor.

Ceylan Çapa’nın Cilt Bakım Önerileri, Çeşitli Yüz Tiplerine Uygun Birçok Markayı ve Ürünleri İçeriyor.

Cilt bakımında kil maskesine de yer veren Ceylan Çapa, bu uygulamada L’Oreal Paris’in Saf Kil Detoks Maskesi’ni tercih ediyor. Özellikle hassas ve sorunlu ciltler için sıklıkla tercih ediler The Ordinary ürünlerine de önerilerinde ağırlık veren Ceylan Çapa, bu markanın yorgunluk kaynaklı göz altı morlukları ve şişkinlikleri için kafein içeren serumunu ve %10 oranında Niacinamide ile %1 oranında Zinc içeren ürünlerini öneriyor. Ceylan Çapa’nın The Ordinary markasına ait önerileri arasında hyaluronic asit ve laktik asit içeren birçok yüz bakım ürünü bulunuyor. Göz çevresi morlukları ve şişlikleri için epey şikayetçi olan takipçilerine de Shiseido markasından ürünler sunan Ceylan Çapa’nın özellikle önerdiği göz çevresi ürünü, Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Bakım Kremi olarak yer alıyor. Saç bakımı için de faydalı önerilere Instagram hesabında yer veren Ceylan Çapa, Ashley Joy isimli markanın Argan & zeytin Yağlı şampuanını takipçilerine sunuyor ve çok memnun kaldığını dile getiriyor. Önerdiği ürünler ile gerçekleştirdiği günlük yüz bakım rutinini de takipçileri ile paylaşan Ceylan Çapa, bu bakımda sabah ve akşam rutinine yer veriyor.

Ceylan Çapa, okumuş olduğu ve beğendiği kitaplara da tavsiyelerinde yer veriyor.

Ceylan Çapa’nın Önerileri Arasında Kişisel Gelişim Kitapları da Dahil Birçok Okuma Önerisi Bulunuyor.

Sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştığı öneriler kısmında sıklıkla kişisel gelişim kitaplarına yer veren Ceylan Çapa’nın önerdiği eserlerden biri de Uzman Psikolog Esra Ezmeci’nin ‘Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir’ isimli kitabı. Ceylan Çapa, kitap tavsiyeleri kısmında okuduğu ve sevdiği kitapları takipçileri için derliyor. Bu kitaplar arasında ise Sally Rooney’in Normal İnsanlar eseri, Engin Geçtan’ın İnsan Olmak ve Hayat isimli iki eseri, Esra Ezmeci’nin Kararı Ben Veririm isimli kitabı, bu sıralar Kanal D ekranlarında uyarlanan dizisi ile gündeme gelen Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız adlı eseri, Irvın D. Yalom’un Nietzsche Ağladığında ve Günübirlik Hayatlar isimli kitaoları, Can Yayınları’ndan çıkmış olan Paulo Coelho’nun Simyacı isimli eseri, Pierre Franckh’in Rezonans Kanunu kitabı ve Jostein Gaarder’in Pan Yayıncılık’tan çıkmış olan Sofie’nin Dünyası Felsefe Tarihi Üzerine Bir Roman adlı eseri gibi kaliteli ve kişisel gelişim üzerine büyük katkılar sağlayacak kitapları bulunuyor. 2005 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nin Müzik Bölümü’nden mezun olan ve eğitimi klasik müzik ve opera üzerine olan Ceylan Çapa, iyi derecede çello ve piyano çalıyor ve ideali ise iyi bir opera sanatçısı olmak. Ünlü ve başarılı piyanist Fazıl Say’ın Akılla Bir Konuşmam Oldu isimli eserinden çok etkilendiğini dile getiren Ceylan Çapa, önerilerinde başka biyografi kitaplarına da yer veriyor ve başarılı birer bilim insanı olan Elon Musk ile Tesla’nın fanı olduğunu belirtiyor.

Ceylan Çapa’nın önerileri, evde kalan binlerce Instagram kullanıcısı için faydalı birer bilgiye dönüşüyor.

Ceylan Çapa’nın Sosyal Medya Hesabında Evde Kalırken Yararlanılabilecek Birçok Öneri Bulunuyor.

Dizi, film, kitap ve çeşitli aktiviteler de dahil birçok kaliteli tavsiyesi ile takipçilerine verimli vakit geçirme imkanı sunan Ceylan Çapa’nın önerileri, özellikle bu 17 günlük kapanma sürecinde epey yararlı olacak. ‘Evde Kal’ başlığı ile açtığı öneriler listesinde bulunan tavsiyelerden biri de dünyanın en önemli belgesel film festivallerinden biri olan Amsterdam Belgesel Film Festivali’ne ulaşmak, Amsterdam Belgesel Film Festivali, festival tarihinde bulunan 300 adet filmi evde vakit geçirenler için ücretsiz olarak erişime açtı. Çeşitli dizi önerilerinde de bulunan Ceylan Çapa, bu öneriden başka, Blu Tv’de yayınlanan The Handmaid’s Tale dizisini öneriyor. Ceylan Çapa’nın önerilerinde yer verdiği bir başka başarılı dizi ise, bir kadın hapishanesinde geçen İspanyol dizisi Vis a Vis isimli yapım. 4 sezon boyunca süren bu çarpıcı dizi epey sürükleyici bir Netflix yapımı olarak yer alıyor. Tavsiyeleri arasına bir başka çarpıcı dizi olan Khalifat isimli yapımı da ekleyen Ceylan Çapa’nın bu önerisi, 8 bölümlük bir mini dizi. Dizinin konusu ise terör batağına nasıl kanıldığının çarpıcı bir örneği. Tavsiyelerinde belgesel türü yapımlara da yer veren Ceylan Çapa’nın güzel bir önerisi ise Inside Bill’s Brain isimli Netflix yapımı. Önerileri arasına bir mini diziyi daha koyan Ceylan Çapa’nın takipçilerine sunmuş olduğu bir başka önerisi ise ilk siyahi kadın girişimcinin azim dolu öyküsünü konu edinen Self Made isimli 4 bölümden oluşan Netflix dizisi. Ceylan Çapa, bu dizide ilham alınacak çok şeyin olduğunu dile getiriyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.