Evren Size Fısıldıyor..! Evrenin Anlattığını Anlamak…

Düşünce gücüyle bardak kırıyorum kaşık yamultuyoruz diyenler vardı ben küçükken televizyonlarda hayretle izliyordum onları. Şimdilerde onlar yok ama evrenin bir yasası var o kesin uzun uzun kafa yormanızı istemek biraz yorucu oluyor.Ancak bu işler aslında çok zor değil yaşam enerjinizi yükseltip yasanın size gösterdiği işaretleri izlerseniz kolay yoldan sonuca ulaşabilirsiniz.

Çekim yasası aslında evrenin bize sürekli yaşatığı durum diyebiliriz.Güncel olarak düşünelim İnternetten bir tabak radığınızda önünüze  sürekli tabak çıkar ve siz eninde sonunda o tabağı alırsınız.Aslında evrende aynı böyle ama bu işi tersten düşünün siz evrene tabak istiyorum tabak diye kararlı olmuş ve net davranırsanız tabağınızı o size bir şekilde sağlayacak.Öncelikle kendinizde küçük deneyler yapabilirsiniz.Başlayın korkmayın sonra giderek isteklerinizi hayatınız nasıl olmasını istiyorsanız öyle evrileceğini göreceksiniz.Para parayı çeker mottosu buradan geliyor Zengin sağlıklı ve mutlu hissederseniz zaten öyle olacağınızı göreceksiziniz.

Mutsuz gezmeyin her şeye mutluluk ve sevgi ile bakın sürekli olumlama yapın hayat, evren  size hep güzellik getirecek emin olun.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.