Exxen’in İddialı Dizisi Hükümsüz!

Son güncelleme:

Exxen platformuyla beraber Hükümsüz dizisi de izleyiciye sunuldu.

Acun Ilıcalı ve bütün Türkiye’ nin çok umutlu ve heyecanlı olduğu dijital içerik platformu izleyiciye 1 Ocak’ ta açıldı. Platformda, yedi günlük bir deneme süresi ve farklı paketlerde abonelikler bulunuyor. Reklamlı ve reklamsız olarak iki seçeneğe ayrılan platformun üyeliği diğer platformlarla karşılaştırıldığında gayet uygun.

Exxen

Dijital içerik platformunda birçok dizi ve program yayına girdi bile. Hatta açıklamaya göre fazla ilgi sebebiyle platformda küçük bir çöküş ve bazı aksaklıklar ortaya çıktı. Acun Ilıcalı konuyla ilgili açıklamasında “Büyük ilginiz için çok teşekkür ediyoruz. Aşırı yoğunluktan kaynaklanan teknik sorunlar büyük ölçüde çözüldü. İlginize layık olmaya çalışacağız” dedi.

Hükümsüz Dizisi

Dizinin en çok merak edilen dizilerinden biri ise gerek kadrosu, gerek konusu sebebiyle Hükümsüz dizisiydi. Exxen’ e üye olan topluluğun çok büyük bir kısmı bu diziye yüklendi. Dizi kadar beğenildi ki sosyal medya dizi ile ilgili olumlu yorumlarla doldu. İzleyiciler diziyi platformun en kaliteli içeriği olarak bile yorumladı. Hatta bütün izleyiciler Acun’ a sadece bir bölümün yüklenmiş olması hakkında kızdılar.

Hükümsüz

“Engellenebilir Her Ölüm, Cinayettir.”

Dizinin sloganı “ Engellenebilir her ölüm, cinayettir.” Dizi, gerçek hayatta yaşanmış kadın cinayetlerini konu alıyor. Ekip, farkındalık konusunda çok iyi bir iş çıkarmış. Dizinin posterinde bile gerçek manşetler yer alıyor. Dizi şimdilik mini dizi olarak ve tek sezon olarak planlanmış durumda.

Diziden kareler

Dizinin yapımcılığını  Mustafa Uslu üstlenmiş. Kendisini, Ayla, Müslüm ve Naim gibi çok önemli ve çok ses getirmiş yapımlardan tanıyoruz. Yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak var. Ömer Faruk Sorak’ ı ise Vizontele, G.O.R.A., Yahşi Batı ve Aşk Tesadüfleri Sever gibi filmlerden tanıyoruz. Anlayacağınız arka ekip de ekranda gördüğümüz kadar kuvvetli.

Dizinin kadrosunda çok tanınmış ve televizyon dünyasının çok başarılı isimleri bulunuyor. Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy bu isimlerden sadece bazıları. Aslında dizide yer alan bütün oyuncular kariyerlerinde çok önemli bir adım atmak üzereler.

Dizi hakkındaki yorumlar ise söylediğimiz gibi çok olumlu. Hükümsüz dizisi, herkesin beklentisini karşılamışa benziyor. Hatta bir hayranın yaptığı yorum öyle beğenildi ve hak verildi gibi sosyal medyada viral oldu:
“Şaşkınlıktan yazacak bir şey bulamıyorum. Kilitlendim. Bana göre dijital proje olması, içeriği özgünleştiriyor. Fakat bir yerden sonra keşke farkındalık yaratmak için televizyon işi olsaydı da total izleseydi dedim. Tek kelimeyle muhteşem.”

Diziden kareler

Aslında bu şekilde düşünen çok fazla kişi var. Dizi, kadın cinayetleri ile ilgili farkındalık yarattığı ya da bunu amaçladığı için diziyi izleyen çok büyük bir kesim, sadece dijital platformda değil, Türkiye’ nin daha çok  kesimine hitap eden televizyon ekranlarında yayınlanmasını tercih ediyor.

Dizi kadrosundan bu kadar bahsetmişken onlara bir göz atmamak olmaz.

Burçin Terzioğlu Kimdir?

Burçin Terzioğlu, 9 Mart 1980 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiş başarılı Türk oyuncudur.

Burçin Terzioğlu

Daha 5 yaşındayken sinema dünyasına ilk adımını atmıştır. 1985 yılında rol aldığı ilk filmler Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş filmleridir. 1997 yılında, Ali Güven’ in Yolcu şarkısının klibinde oynamıştır

Burçin Terzioğlu, Kadın İsterse dizisinde oynadığı “Demet” rolüyle parlamış ve kendisini göstermiştir. Terzioğlu, 2008 yılında “Fırtına” dizisinin setinde tanıştığı Murat Yıldırım ile dünya evine girdi. Çift, 30 Haziran 2014 yılında boşandı. Aynı zamanda 2015 yılında Poyraz Karayel setinde tanıştığı İlker Kaleli ile bir ilişki yaşadı ve 2018 yılında çift yollarını ayırdı.

Kariyeri

 Kariyerine 1985 yılında küçük yaşta başlayan Terzioğlu, yıllarca küçük rollerde yardımcı karakter olarak oynamıştır.  2004-2006 yılları arasında yayınlanan Kadın İsterse dizisinde oynadığı Demet rolüyle yıldızı parlamıştır. Bu diziden sonra ilk başrolünü almıştır ve Fırtına dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştır. Ardından Çemberin Dışında ve Ey Aşk Neredesin? dizilerinde yine başrol karakterlerini canlandırmıştır. Daha sonra Türkiye’ nin sevilen ve yıllar geçmiş olsa da hala konuşulan dizisi Ezel’ de yardımcı karakter olarak Azad’ ı canlandırmıştır.  Sonrasında yeniden parladığı rol Poyraz Karayel dizisinde “Ayşegül Umman” rolüydü.  Sonrasında Netflix yapımı olan Hakan: Muhafız dizisinde yardımcı karakter olan Rüya’ yı canlandırdı. Başrol olarak canlandırdığı bir diğer rol ise Kurşun dizisinde Leyla rolüydü. Şimdi ise Exxen platformunda yayınlanan Hükümsüz dizisinde Esma karakterini canlandırmakta.

Burçin Terzioğlu

Hande Doğandemir Kimdir?

Hande Doğandemir 22 Kasım 1985 tarihinde doğmuş oyuncu,sunucu ve sosyologtur. Kendisi Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi ve Sosyoloji Bölümü mezunudur. Aynı zamanda ortaokul ve lisede Fransızca eğitim görmesi yüzünden ileri düzey bir Fransızca’ sı vardır.

Hande Doğandemir

 Önce kamera arkasında çalışmaya başlayan Hande Doğandemir, sonrasında oyunculuğa başladı ve aynı zamanda TRT kanalında sunuculuk da yaptı.

Kariyeri

Kendisinin sinema kariyerindeki ilk filmi Bana Masal Anlatma adlı filmidir. Başrol karakteri olan Ayperi’ yi canlandırmıştır.  Yine 2015 yılında Racon Ailem İçin adlı filmde Yağmur rolüne hayat vermiştir. Dikkatleri üstüne topladığı reklam filmi Nejat İşler ile oynadığı Browni Intense reklamıdır. Ardından Şubat dizisinde rol aldı. Kendisini Kerem Bursin ile başrolleri paylaştığı Güneşi Beklerken dizisi ile tanıttı. Yine aynı zamanlarda rol arkadaşı olan Kerem Bursin ile Lipton’ un yüzü oldular.  Kendisini en son Kırmızı Oda dizisinde gösteren Hande Doğandemir, yeni izleyiciye sunulan Exxen platformunun çok beğenilen dizisi Hükümsüz’ de rol almaya başladı.

Hande Doğandemir

İsmail Hacıoğlu Kimdir?

İsmail Hacıoğlu, 30 Kasım 1985’ te İstanbul’ da doğmuş sinema ve dizi oyuncusudur.

İsmail Hacıoğlu

2010 yılında oyuncu Vildan Atasever ile dünya evine girdi ve 21 Ocak 2015 tarihinde boşandılar. Hacıoğlu, 5 Şubat 2016 tarihinde Duygu Kaya Kumarki ile evlendi. İkilinin Yemin adını verdikleri bir kızları var. Çift, 2020 yılının Temmuz ayında boşandı.

Kariyeri

Oyunculuğa ilkokul beşinci sınıftayken, oynadığı piyes ile başladı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’ nde devam etti. 2002 yılında Koçum Benim dizisinde Ali karakterini canlandırdı. 2003 yılında Bir İstanbul Masalı dizisinde karşımıza Ozan karakteri ile çıktı. Beyaz Gelincik dizisinde Mehmed Ali rolünü canlandırdı. 2008 yılında Beni Unutma ve Gece Sesleri dizilerinde rol aldı. 2011 yılında Firar ve Şüphe dizilerinde farklı rollerde yer aldı. 2013 yılında Osmanlı Tokadı dizisinde Fatih Sultan Mehmet karakterine can verdi. 2019 yılında Çocuk dizisinde Hasan karakteriyle rol aldı. Şimdilerde ise Exxen’in sevilen dizisi Hükümsüz’de rol alıyor.

İsmail Hacıoğlu

Alican Yücesoy Kimdir?

Alican Yücesoy, 22 Ekim 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş Türk oyuncudur. Oyunculuk eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde almıştır.

Alican Yücesoy

Okula girdiği günün sonraki gününde katıldığı seçmeleri geçmesiyle Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda çalışmaya başlamıştır. 2015 yılı itibari ile yeni genel sanat yönetmenidir.

Kariyeri

Alican Yücesoy birçok başarılı yapımda yer almıştır. Suskunlar, Eyvah Eyvah 2, Prensesin Uykusu, Fatmagül’ün Suçu Ne? gibi yapımlarda rol almasının ardından Melisa Sözen ile beraber başrolde oynadı. Kendisi Melisa Sözenle aynı zamanda evlendi ve sonrasında boşandılar. Kendisi Şubat karakteri ile tanınmaya başladı ve yıldızı parladı. 2013 yılında Beren Saat, Mert Fırat, Nejat İşler gibi başarılı isimlerle beraber İntikam dizisinde rol aldı. 2014 yılında Buğra Gülsoy ve Aslı Enver ile Bana Artık Hicran De adlı dizide başrol oynadı.  Şu anda Exxen dijital programında Hükümsüz dizisinde rol almakta.

Alican Yücesoy

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.