Ezgi Eyüboğlu Mutluluğu Oğulcan Engin’de Buldu

Son güncelleme:

Kaan Yıldırım’la 3 yıl süren evliliğini geçtiğimiz haziran ayında bitiren Ezgi Eyüboğlu yeni aşka yelken açtı. Ünlü oyuncu Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’le aşk yaşamaya başladı.

Ünlü oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile Oğulcan Engin’in aşkı magazin dünyasına bomba gibi düştü. Geçtiğimiz haziran ayında meslektaşı Kaan Yıldırım’la olan 3 yıllık evliliğini bitirmişti. Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’le aşk yaşamaya başlayan güzel oyuncu ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor.

Arkadaş Ortamında Başlayan Arkadaşlık Aşka Dönüştü

Gelen haberlere göre arkadaş ortamında başlayan arkadaşlık zamanla aşka dönüşen ikili şimdilik gözlerden uzak bir ilişki yaşamayı tercih ediyorlar. Bir aydır görüşen çift, bir süre daha objektiflerden kaçmayı tercih edecek gibi..

Eski Eş Kaan Yıldırım’ın Sürpriz Aşkı Hadise

Geçtiğimiz günlerde Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı, magazin dünyasının gündeminde en üst sıralarında yerini almayı başarmıştı. İkilini birliktelikleri Hadise’nin  sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda Kaan Yıldırım’ın köpeğiyle poz vermesi sonucu ortaya çıkmıştı. Henüz çiftten bir açıklama gelmedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.