Falcao Galatasaray’ı Zorluyor!

Galatasaray iç transfer çalışmalarına devam ederken Radamel Falcao hakkında gelişmeler yaşandı. Sarı kırmızılı ekibin yollarını ayırmak istediği Radamel Falcao ile görüşmelere başladı ancak süreç şimdiden yönetimi zorlamaya başladı.

Radamel Falcao

Falcao Kalmak İstiyor

Galatasaray’a büyük beklentilerle transfer olan ve o günden bugüne kadar 52 maç kaçıran Falcao yıllık 4.5 milyon euro garanti maaş alıyor. Radamel Falcao, Galatasaray yönetiminin aksine sözleşmesinin sonuna kadar Galatasaray ile devam etmek istiyor. Radamel Falcao’ya verdiği 4.5 milyon euro için kullandığı bütçeyi yapılandırmak ve yeni bir oyuncu isteyen sarı-kırmızılı yönetim, Kolombiyalı futbolcu takımdan ayrılırken herhangi bir bonservis bedeli talep etmeyeceğini Falcao’nun menajerine iletti.

“Sözleşmeme Sadık Kalacağım”

Falcao çıktığı maçlarda fileleri havalandırarak güzel bir performans sergilese de sakatlıkları sebebiyle çıkamadığı maçlar hem Galatasaray yönetimini hem de taraftarı olumsuz etkiledi. Son olarak bütçe kısıtlamasına giden Galatasaray Falcao ile yollarını ayırmak istiyor. Galatasaray’ın bonservis bedeli istememesine rağmen kariyerine burada devam etmek isteyen Radamel Falcao, “Sözleşmeme sadık kalacağım” ifadelerini kullandı.

Falcao Galatasaray Hakkında Israrcı

Takımından memnun olduğunu belirten ve kariyerine Galatasaray’da devam etmek isteyen Radamel Falcao, Galatasaray için açıklama yaptı, “Şu anda tamamen kulübüme ve oynadığım oyuna konsantre oldum. İmzalanmış bir sözleşmem var ve bu sözleşmeye sadık kalacağım”. Falcao’nun Galatasaray ile olan sözleşmesi 2022 Haziran ayına kadar devam ediyor.

Galatasaray Devasa Bir Kulüp

“Galatasaray takımı Türkiye’de devasa bir kulüp. Çok tutkulu ve coşkulu büyük bir taraftar kitlesine sahip. Türkiye’de şampiyonluk yarışında her zaman aktif ve mücadele ediyor. Ayrıca Avrupa’da da büyük bir ekip olmayı hedefliyor. Şimdilik ayrılmak istemiyorum. Ne yapacağım hakkında bir fikrim yok. İlerde daima futbolun içinde kalmak ve bir şeyler yapmak isterim. Sanırım teknik direktör olmam çünkü seyahat etmek beni oldukça yordu. Futbolcuların menajerliğini yapabilirim belki.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.