Farlı Kask Lumos Kickstart Helmet

Bisiklet sürmek herkesin severek yaptığı bir aktivite. Çoğu bölgede bisiklet ulaşım aracı olarak sık olarak kullanılıyor. Eğlenmek için, spor için ya daulaşım için sıkça kullanılan bisikletler hemen her yerde karşımıza çıkıyor. Ancak akşamları karanlıkta bisiklet sürmek tehlikeli olabiliyor. Özellikle ülkemizde garip bir sürücü kitlesi var ve çoğu yerde bisiklet yolu yok. Bisiklet kullananlar araba kullananlar tarafından uzaylı gibi karşılanabiliyor çoğu bölgede. Bu durumda da hem gündüz hem de gece bisiklet sürerken yollarda sıkıntı yaşayanlar bir de karanlıkta kaza yapma sıkıntısı çekiyor. Bu enfes aktivitenin sorunsuz gerçekleşmesi için ise artık farlı kask olan Lumos Kickstart Helmet var.

Lumos Kickstart Helmet nedir?

Peki Lumos Kickstart Helmet nedir? Lumos Kickstart Helmet nasıl kullanılır? Lumos Kickstart Helmet özellikleri nedir? Lumos Kickstart Helmet avantajları nedir? Lumos Kickstart Helmet fiyatı nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Lumos Kickstart Helmet nedir?

Lumos Kickstart Helmet nasıl kullanılır?

Lumos Kickstart Helmet, Amerika Birleşik Devlerinde yaşamakta olan bir işletme öğrencisi Eu-wen Ding ışıklandırmasını unutarak çıkıp bisiklet sürerken korkunç bir kazadan dönerek karşımıza Lumos Kickstart Helmet ürününü karşımıza çıkarıyor. Bu durumu ise şu sözlerle özetliyor; “Tek yapmak istediğim, bir yerden başka bir yere ölmeden ulaşabilmek.”

Lumos Kickstart Helmet ile akşamları bisiklet yolculuğu çok daha güvenli ve çok dahakolay hale gelecek gibi duruyor.

Lumos Kickstart Helmet özellikleri ve avantajları nedir?

Lumos Kickstart Helmet özellikleri nedir?

Lumos Kickstart Helmet, bisikletçinin görünürlüğünü arttırarak kaza oranını düşürüyor. Ancak tek özelliği bu değil. Dönüşleri yanıp sönerek bildiriyor ve direksiyone monte edilen kablosuz bir kumanda ile sinyali aktif hale getirebiliyor. Apple akıllı saat kullanarak da bu işlemi yapmanız mümkün kılınıyor.

Lumos Kickstart Helmet 180 Dolar olarak belirlenen bir fiyatla piyasada yerini aldı.

Lumos Kickstart Helmet avantajları nedir?

Lumos Kickstart Helmet’in tanıtımı 2017 yılında yapılmıştı. Kısa sürede piyasaya sürülen bu ürün 800 Bin Dolar destek toplamayı başardı. Sonrasında ise kısa sürede Apple Store’da satılmaya başlandı. İlk ışıklı kask özelliğine sahip olan Lumos Kickstart Helmet oldukça avantajlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Lumos Kickstart Helmet, düzenli bisiklet kullananlar için büyük avantaj. Özellikleri akşamları bisiklet sürenler bu ürünü kullanarak daha güvenli bisiklet kullanabilirler.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.