Fatih Terim İçin Önemli Olan Transfer Listesi

Son güncelleme:
Fatih Terim’in Açıklayacağı İsimler

Kaleci İçin Düşünülen İsim: Beto

Galatasaray Kalecisinden veda mesajı! “Hayatımdaki bir bölüm daha sona erdi. Yaklaşık 100 maçı bulan 3 yıllık Göztepe kariyerim bitti. Kişisel ve profesyonel hayatımdaki en büyük değişikliklerin olduğu bu 3 yılda terimin son damlasını sahada akıttım.

Kaan Ayhan İçin Son Koz:

Galatasaray Spor Kulübü’nün rakibi olduğu Fenerbahçe de Kaan Ayhan için devreye girdi. Futbolcuyu ikna etmeye çalışan ilgili kişilerin çabası boşunaydı. Futbolcunun önceden istediği takım belli oldu ve sözlerini şu şekilde dile getirdi ”Tercihim Galatasaray” dedi. Futbolcu için sözleşme ve anlaşma durumları hızlandırılarak, imza atması bekleniliyor.

Orta Saha İçin Mensah ve Bonaventura:

31 yaşındaki stoperin Arabistan’daki eşyalarını toplamadığı ve sözleşmesinin bitmediği halde takımda devam etmek istediği öğrenildi. Cimbom, bu görüşmenin bir an önce noktalanmasını ve Maicon’dan gelecek parayı da bu transfer için kullanmayı planlıyor. Ve Bonaventura Galatasaray Kulübü için önemli bir isim olduğunu konuşuluyor. Mino Raiola ile yapılan sözleşmenin bittiği  biliniyor.

Son İsim Bruma:

Galatasaray Kulübünün ezeli rakibi Fenerbahçe Spor Kulübünün düşündüğü  sol kanat  oyuncusu Bruma için yeniden anlaşma yapılmak istiyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.