Fatih Terim O İsimleri Gönderiyor!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ara transfer dönemi için arayışlarına devam ediyor! Galatasaray’ın Süper Lig’de sergilediği performans ile Avrupa’da sergilediği performans arasında büyük fark var! Bunun bilincinde olan Fatih Terim, takımdan gidecek oyuncuları kesin olarak belirledi!

Fatih Terim o isimleri gönderiyor! Şanslarını kullanamayan oyuncular takımdan gönderilecek!

Feghouli ve Yedlin Gidecekler Listesinde!

Avrupa’da iyi bir performans sergileyen sarı-kırmızılı takım ne yazık ki Süper Lig’de bir türlü istenilen performansı sergileyemedi! Fatih Terim hem yeni oyuncular arayışını sürdürürken hem de takımdan gidecek olan isimleri kesin olarak belirledi!

Galatasaray sezon başında yapılan transferlere 530 milyonluk harcama yaptı. Büyük umutlarla takıma aldığı futbolculardan bazıları şov yaparken bazıları istenilen performansı veremeyerek takıma katkı sağlayamadı.

Fatih Terim’in Berkan’a 14 maçta görev vermesi ve Barış Alper Yılmaz’a 4 maçta görev vermesi ile iki oyuncudan memnun olduğu ve göndermek istemediği konuşuluyor. Umut vadeden Morutan, Cicaldau, Sacha Boey ve Nelsson hamlelerinin ileriye dönük bonservis getirisine kesin gözüküyle bakıldığı tahmin ediliyor. Ayrıca Teknik adam, iç saha maçlarında bazı oyuncuların tepki almasının ardından oyuncularına sahip çıktı!

Fatih Terim, performanslarından verim alamadığı ve takımdan göndermek istediği oyuncuları belirledi. Fatih Terim birkaç hafta önce basın toplantısından sonra ara transfer döneminde göndereceği isimleri Başkan Burak Elmasla paylaştı! Bu isimler DeAndre Yedlin ve Sofiane Feghouli oldu.

Galatasarayda 143 karşılaşmaya çıkan ve  31 gol, 27 asistlik performans sergileyen yıldız futbolcu Sofiane Feghouli performansında ki düşüş nedeniyle ara transfer döneminde Galatasaray’dan ayrılacak.

Galatasaray’da Sacha Boey transferinin ardından arka planda kalan ve verilen şansları iyi değerlendiremeyen ABD’li oyuncu DeAndre Yedlin’ de Galatasaray’dan ayrılacak isimler arasında bulunuyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.