Fenerbahçe Beşiktaş’ın Oyuncusu Şehmus Hazer’i İstiyor

Şehmus Hazer

Fenerbahçe şimdi de gözünü Beşiktaş’ın oyuncusu Şehmus Hazer‘e dikti. Transfer haberleri ile gündemden düşmeyen sarı lacivertliler için bir yeni daha eklendi. Görüşmelerin olumlu geçtiği ve hız kazandığı transfer haberinde son gelişmeler de yaşanıyor.

Şehmus Hazer Görüşmeleri Olumlu Geçiyor

Fenerbahçe Beko, Beşiktaş Icrypex forması giyen Şehmus Hazer’in transferi konusunda çalışmalara başladı. Hızla gelişen olayların ardında Sarı-lacivertli kulübün konuya ilişkin olarak yaptığı bilgilendirme şu şekilde oldu.

Fenerbahçe Beko, Beşiktaş Icrypex forması giyen Şehmus Hazer’in transferi konusunda çalışmalara başladı

Dün akşam saatlerinde bir muhabir aracılığıyla sosyal medya üzerinden paylaşılan fotoğraflar üzerine bir açıklama yapma gerekliliği doğdu. Erkek Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu açıklama da bulundu.

Fenerbahçe’den İlk Açıklama Geldi

Kulübümüz, sezon başından itibaren Beşiktaş Basketbol Takımında forma giyen Şehmus Hazer ile “resmen” ilgilenmektedir, ve tüm taraflarla görüşmelerini sürdürmektedir. Beşiktaş Kulübü ve ilgili yönetim kurulu üyesi Sn. Umut Şenol ile bu süreçte gerekli yazışma ve görüşmeler yapılıyor.

Fenerbahçe, Beşiktaş Basketbol Takımında forma giyen Şehmus Hazer ile “resmen” ilgilenmekte

Sayın Umut Şenol, oyuncu için başka takımlarla da görüşmelerini sürdürüyor. Bu doğrultuda kulübümüz de dahil tüm kulüp üyeleri eşit olarak hakka sahiptir. Altının çizilmesi gerekir ki bu süreçte kulübümüz tarafından atılan adımlar, ve tüm yapılan çalışmalar etik kurallarına uygundur.

Şehmus Hazer İle Görüşmeler Devam Ediyor

Dün akşam basın ile paylaşılan resme konu olan yemekte, spor dünyasından farklı birkaç isimle ve hatta Beşiktaşlı bir futbolcu ile de karşılaşıldı ve sohbet edildi. Dolayısıyla ve özetle; basına servis ettirilen fotoğraflarla ilgili bir yanlış anlaşılma söz konusudur. Aksine sözleşmesi devam eden oyuncu ile resmiyet dışı bir görüşme yapılmamıştır. Bu ve benzeri karşılığı olmayan iddiaların yapılması doğru değildir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.