Deep Blue Club

Fenerbahçe Da Fabio Martins Transferine Onay Verdi

Da Fabio Martins

Fenerbahçe teknik direktörlük koltuğuna Vitor Pereira’yı getirdikten sonra transfer çalışmalarına hız verdi. Gündeme sürekli transfer haberleri ile gelirken sıradaki ismin Da Fabio Martins olduğunu açıkladı. Gelen haberlere göre yapılacak olan transfer içinde onay verildi. Sarı lacivertliler haberi duyunca çok sevindi. Bu yüzden de transfer bir an önce gerçekleşmesi için çalışmalarını hızlandırdı.

Sıradaki Transfer Da Fabio Martins

Fenerbahçe’nin takımından ayrılması an meselesi olan Diego Perotti‘nin yerine sol açık aradığını açıklamıştı. Sarı-Lacivertliler hedefe ulaşmaya da çok yaklaştı. Anlaşmaya varılan isim ise herkesi çok şaşırttı. Yetenekli ve başarılı oyuncuyu takıma alacak olan Fenerbahçe yeni transfer hamlesi ile de gündeme bomba gibi düştü.

Fenerbahçe’nin yeni transferi Da Fabio Martins

Fenerbahçe yaklaşık 1 yıldır transfer gündeminde yer alan Fabio Martins için transfer kararını açıkladı. Ardından gelen habere göre de onay verildi. Yönetimin 27 yaşındaki Fabio Martins ile her konuda anlaştığı, Braga ile pazarlıkların sürdüğü de öğrenildi. Fenerbahçe’nin ilk hedefi yıldız futbolcuyu satın alma opsiyonuyla alakalı 1 yıllığına kiralamak olacak.

Fenerbahçe’nin 1 yıllığına Da Fabio Martins’i kiralayacak

Fenerbahçe 4 Milyon Euro Teklif Edecek

Da Fabio Martins için bir ihtimal daha var. Eğer Portekiz kulübü ikna olmazsa bu kez bonservis adına pazarlıklara başlayacaklar. Sarı-Lacivertliler‘in 2 yıl daha sözleşmesi olan Martins için 4 milyon Euro teklif edeceği de söylentiler arasında. Fabio Martins uzun bir süredir Fenerbahçe’nin gündeminde de yer alıyordu.

Da Fabio Martins İçin 4 Milyon Euro Teklif Edilecek

Sarı-Lacivertliler geçtiğimiz sezon başında hem Braga hem de Portekizli yıldızla anlaşmıştı ancak herhangi bir transfer anlaşması olmamıştı. Bunun nedeni ise Martins’in Al Shabab’tan gelen astronomik teklifi kabul etmesiydi. Ayrıca Portekiz U-21 Milli Takımı’nda 1 maça çıkan Martins, Portekiz U-20 Milli Takımı‘nda da 5 karşılaşmaya çıktı. Deneyimli oyuncu, Portekiz U-18 Milli Takımı’nda 9 maçta yer aldı ve 2 gol sevinci yaşattı. Da Fabio Martins Portekiz U-17 Milli Takımı ve U-16 Milli Takımı‘nda ise 3’er maçta görev yaptı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.