Fenerbahçe: Mesut Özil ABD’ye Gidebilir!

Fenerbahçe’nin ses getiren transferi Mesut Özil takımında mutlu değil. Geldiği günden bu yana performansını başarılı bulmayan Özil, ABD’ye gidebileceğini belirtti.

Mesut Özil

Fenerbahçe Ona İyi Gelmedi!

 Fenerbahçe’nin transfer döneminde Arsenal’den getirdiği ve kadrosuna dahil ettiği ünlü yıldız Mesut Özil’in performansının düşük olmasından mutsuz olduğunu ve ABD’ye gitme olasılığının olduğunu belirtti. Hatta Mesut Özil’in bu nedenle Kayseri’ye gitmek istemediği gündemde. Takımda kendine uygun bir partner bulamayan Özil, doğal olarak beklentilerin altında kaldı.

Fenerbahçe’de Birçok Sorun Var: Mesut Özil

Sezonu üçüncü bitiren Fenerbahçe şampiyonluğu yine yakalayamadı. Bu nedenle yaz döneminde ve devamında onları bekleyen birçok problem var. Sezonun yıldız transferi Mesut Özil’in takımın ve kendisinin sportif anlamda yaşadığı durumun kaosa sebep olduğunu ve mutsuzluk duyduğu futbol camiasında konuşuluyor. 2020-21 sezonunda Fenerbahçe formasıyla çıktığı 11 resmi maçta yer alan Mesut Özil sadece 1 asistlik bir katkı sağladı.

Arsenal’de 254 Maç!

Futbol kariyerinde 11 kupa kaldıran deneyimli futbolcu, 1 kere de Dünya Kupası şampiyonluğu yaşadı. Dünyada adını duyuran Türk asıllı futbolcu Türkiye’de beklentiyi karşılayamadı. Bunu üzerindeki yüke ve takımda tek başına olmasına bağlayan futbolcu bir çözüm arıyor. Kariyerinde en çok maça Arsenal kadrosunda çıkan Mesut, İngiliz ekibinin formasıyla 254 kez sahaya çıktı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.