Fenerbahçe Spor Kulübü’nden 65 Yaş Üstü Üyelerine “Destek Kolisi”

Fenerbahçe Spor Kulübü, koronavirüs kapsamında  65 yaş üstü üyelerine ve kombine sahiplerine “Fenerbahçe Ailesi Destek Kolisi” adı altında göndereceğini açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemal Danabaş, koronavirüs salgını nedeniyle 65 yaş üstü üyelerine ve kombine sahiplerine destek kolisi gönderileceğini açıkladı.

Sarı- lacivertli kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, koronavirüsün Ülkemizde etkisini göstermeye başladığı ilk andan itibaren her türlü tedbiri aldıklarını belirten Danabaş “Günden güne de gelişmelere uygun olarak bu tedbirleri güncelleyerek hayatımıza devam ediyoruz. Başkanımız Sayın Ali Koç’un önderliğinde, devletimizin uyguladığı 65 yaş üzerine sokağa çıkma yasağından sonra, 65 yaş üzeri kulüp üyelerimiz ile kombine kart sahiplerimize nasıl destek olabileceğimiz ile ilgili bir beyin fırtınası yaptık.Bunun sonucunda da ‘Fenerbahçe Ailesi Destek Kolisi’ adı altında onlara temizlik malzemeleri ve gıda malzemeleri içeren koliler göndermeye karar verdik.” dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ PAZARTESİ KOLİLER İLETİLECEK

Mustafa Kemal Danabaş, “Önümüzdeki pazartesi gününden itibaren hem İstanbul’daki hem de diğer şehirlerdeki 65 yaş üzeri kulüp üyelerimiz ile kombine kart sahiplerimize bu kolileri ileteceğiz. Futbol, basketbol ve voleybolda kombine kart sahibi olan tüm 65 yaş üzeri taraftarlarımıza bu koliler iletilecektir. 5 bini aşkın 65 yaş üzeri kişi tespit ettik.” diyerek üyelerin adreslerini güncellemek ve onaylamak için ciddi bir uğraş verdiklerini belirtti.

Hala ulaşamadığımız üyelerimiz var. Kombine kart sahiplerinin hepsine ulaştık. Bizim ulaşamadığımız üyelerimiz 4441907 numaralı telefondan kulübümüze veya uyeiliskileri@fenerbahçe.org mail adresinden bize ulaşabilirler.” ifadelerini kullandı.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.