Fenerbahçe’de Alexander Sörloth ve Cedric Bakambu’dan Sonra Bir Yeni İsim Daha Açıklanacak!

Fenerbahçe transfer sürecine devam ederken transfer görüşmeleri için çıkan haberler dur durak bilmiyor! Vedat Muriqi, Alexander Sörloth ve Cedric Bakambu ile ilgilenen sarı-lacivertliler transfer sürecinde yeni oyuncularla görüşmelerini sürdüyor! Fenerbahçe ile ilgili çıkan haberlerde spor yorumcusu Mehmet Demirkol sarı-lacivertlilerin Alexander Sörloth ve Cedric Bakambu dışında bir başka ismi daha açıklayacağını söyledi.

Mehmet Demirkol Fenerbahçe ile ilgili açıklamalarda bulundu!

Alexander Sörloth Fenerbahçe ile Anlaştı Mı?

Alexander Sörloth Fenerbahçe ile anlaştı mı?

Fenerbahçe transfer sürecine devam ederken Alexander Sörloth ismi gündemden düşmüyor! Geçtiğimiz günlerde Alexander Sörloth’un babası Goran, sarı-lacivertlileri heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.  

Alexander Sörloth için 15 Milyon Euro

Leipzig, kiralama opsiyonunu devre dışı bırakarak 15 milyon euro bonservis bedeli talep etti! Bunun üzerine Fenerbahçe alternatif olarak başka futbolcular için görüşmeye başladı! Yeni kadrosunu bomba gibi hazırlamak için çabalayan Fenerbahçe gözünü Cedric Bakambu’ya dikti!

Fenerbahçe’nin Yeni Hedefi Cedric Bakambu!

Fenerbahçe gözünü Cedric Bakambu’ya dikti!

Muriqi ve Sörloth gelişmelerinin ardından Fenerbahçe’nin gündeminde Cedric Bakambu yer alıyor. Fenerbahçe, 31 Aralık’ta Çin ekibi Beijing Guoan ile sözleşmesi bitecek olan Cedric Bakambu ile anlaşmak istediği söylendi ayrıca Guoan’ın Bakambu için bonservis konusunda yüksek beklentilere sahip olmadığı da konuşulanlar arasında!

Bir Yeni İsim Daha!

Fenerbahçe’de bir yeni isim daha!

Transfer sürecine devam eden Fenerbahçe’nin Vedat Muriqi, Alexander Sörloth ve Cedric Bakambu görüşmelerinden sonra yeni bir isim daha açıklayacağı konuşuluyor! Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Fenerbahçe’nin bir yeni isim daha açıklayacağını söyledi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.