Fenerbahçe’den Müjdeli Haber!

Fenerbahçe Lig’de büyük sıkıntılar yaşıyordu. Kendi sahasında aldığı mağlubiyetlerden sonra sert eleştirilere tabi tutulan Fenerbahçe, sonunda müjdeli bir haberle geliyor. Fenerbahçe’deki sakatlanan futbolcular ne zaman sahaya dönüyor? Takımda sakat olan futbolcuların 2 hafra içinde döneceği belirtildi. Erol Bulut‘un açıklamasına göre 2 hafta sonra takım full kadro sahaya çıkabilicek.

Erol Bulut

Fenerbahçe 2 Hafta Sonra Full Kadro Oynayacak

İrfan Can Kahveci

Sezon başadığından beri yaşanan sakatlıklar sebebiyle Fenerbahçe, sahaya istediği ilk 11 ile maalesef çıkamamıştı. Fakat artık sakatlanan futbolcular 2 hafta sonra sahalara çıkabiliyor olacak. Fenerbahçe şampiyon olabilecek mi? Fenerbahçe şampiyonluk için artık daha rahat rekabet edebilecek. Sakatlanan futbolcuların iyileşmesi Lig‘de büyük farklılık yaratabilir. Fenerbahçe’nin şampiyonluk için şanşı artıyor.

Hangi Futbolcular Ne Zaman Sahaya Dönüyor?

Luiz Gustavo

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut: ”Luiz Gustavo ve İrfan Can Kahveci 2 hafta sonra dönecek. Pelkas, pazartesi günü aramızda olacak. Novak da birkaç güne döner” şeklinde bir açıklama yaptı. Göztepe mücadelesinde Pelkas’ın sahalara dönmesi bekleniyor.

Pelkas

Bir sonraki hafta ise yeni transfer İrfan Can Kahveci, Gustavo ve Novak’ın Trabzon maçında sahalara dönmesi planlanıyor.

Filip Novak Kim?

Filip Novak

Filip Novak, 26 Haziran 1990 tarihinde Prerov’da doğdu. Futbol kariyerine altyapısından çıktığı FC FASTAV Zlin’de start verdi. Kariyerinde büyük başarılar yakalayan Novak, FK Jablonec, FC Midtjylland, Trabzonspor ve Fenerbahçe kadrolarında da yer aldı.

Çek Cumhuriyeti A Milli Takımı formasıyla 24 maçta 1 gol kaydeden deneyimli futbolcu, Çek Cumhuriyeti U-21 Milli Takımı’nda 6 maçta aynı gol sayısına ulaştı. Kariyerinde 2 kupa kaldırdı. Bunlar; 1 Danimarka Ligi şampiyonluğu ve 1 Çek Kupası şampiyonluğu.

Kariyerinde en fazla maça FK Jablonec formasıyla çıkan deneyimli oyuncu, 100 maç barajını aştığı Çek ekibinde 139 karşılaşmada yer aldı. FC Midtjylland kariyeri 97 maç süren Novak, Trabzonspor formasıyla 89 karşılaşmada sahadaydı. FC FASTAV Zlin macerası ise 58 maçta noktalandı. Transfer olduğu takımlarda yüksek sayıda maça çıkan futbolcu oldukça deneyimli ve takıma katkısı olacak bir oyuncu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.