Fenerbahçe’den Sinan Gümüş Kararı!

Fenerbahçe’nin yeni sezon planlamasında düşünülmeyen Sinan Gümüş, kendisine takım bulması söylenen ve ardından tüm alacaklarını talep eden Sinan Gümüş için Ali Koç’tan açıklama geldi! İnatla kendisine takım bulmayan Sinan Gümüş’e Ali Koç’tan hamle gecikmedi!

Fenerbahçe’den Sinan Gümüş Kararı

“Sözleşmesi Bitene Kadar Hiçbir Yere Gitmeyecek!”

Ali Koç’tan Sinan Gümüş Kararı

Fenerbahçe’ye yeni gelen Teknik Direktör Victor Pereira’nın kadro planlamasında çoğu oyuncu gibi Sinan Gümüş’te kendi sisteminde bulunmayan oyunculardandı. Bu yüzden Sinan Gümüş’e bu kararı ilettikleri gibi kendisine takım bulması gerektiğini de iletmişlerdi. Fakat kadroda düşünülmeyen oyuncuların çoğu kendine yeni bir takım bulurken Sinan Gümüş gelen teklifleri red ederek Fenerbahçe’nin transfer politikasına zorluk çıkartmıştır.

Kendisine takım bulmamakta ısrar eden Sinan Gümüş, Ali Koç’u kızdırdı! Ali Koç, Sinan Gümüş hakkında “Sözleşmesi bitene kadar hiçbir yere gitmeyecek”, “Bize zorluk çıkarana biz de zorluk çıkarırız” gibi ifadeler kullandı!

Gelen Tüm Teklifleri Reddetti!

15 Ocak 1994 doğumlu 27 yaşındaki Sinan Gümüş, Almanya’nın Pfullendorf şehrinde dünyaya geldi. Almanya’da başlayan kariyeri TSV Aach-Linz, SC Pfullendorf ve VfB Stuttgart takımlarında oynadıktan sonra Türkiye’de Galatasaray transferiyle ülkemize gelen, ardından Genoa ve Antalyaspor takımlarından sonra Fenerbahçe’ye transfer olmuştur.

2020-2021 sezonunda 20 maçın 7’sinde ilk 11’de oynamıştır. 3 gol,1 asist yapan Sinan Gümüş 2021-2022 sezonunda Victor Pereira’nın oyun sisteminde düşünülmedi. Almanya’dan ve Türkiye’den gelen birçok teklifi reddeden Sinan Gümüş, bu hareketlerinden dolayı kadro dışı bırakıldı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.