Fenerbahçelilerden Ali Koç Yüklenmesi!

Fenerbahçe 2020-21 sezonunu kıl payı bir farkla 3. sırada tamamladı. Taraftarlar şampiyonluğun bu kadar yakınından geçerken sosyal medyada başkan Ali Koç için eleştiri yağmuru oluştu.

Ali Koç’a Eleştiri Yağmuru

Şampiyonluk Yine Olmadı: Ali Koç

Sarı-lacivertliler Süper Lig’in son haftasında Kayserispor takımını 2-1 mağlup etmeyi başarsa da bu yeterli olmadı. Fenerbahçe son maçında iyi bir performans gösterse de daha önce yaptığı basit hatalar sebebiyle istediği noktaya gelemedi. Koç, “Bana ve Fenerbahçe’ye inanın, kuracağım yeni yönetim başarılı olacak size söz. Geçen üç sene bize çok şey öğretti. Tecrübe kazandık.”

Ali Koç Yeniden Başkan Adayı

Fenerbahçe başkanlık seçimleri yaklaşırken, yeniden başkanlık için aday olan Ali Koç, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde birçok kurulla bir araya geldi. 5-6 Haziran’da yapılacak olan seçimde tek aday olan Ali Koç, 3 yıl içinde yapacaklarını ve fikirlerini paylaştı. Fenerbahçe mevcut başkanı Ali Koç, yaptığı toplantıda önemli açıklamalar yaptı.

Açıklamaları Gündemi Daha da Karıştırdı

Ali Koç yaptığı açıklamada zaten gergin olan taraftarların daha da ilgisini çekti. Fenerbahçe’nin oyunu, hataları ve stratejisi yerine Beşiktaş hakkında konuşan Koç, şampiyonluk yarışını son güne kadar sürdürdüklerini fakat daha iyisini yapamadıklarını söyledi. “Beşiktaş’ın bu kadar yalpalayacağını düşünemedik” açıklamasıyla da son dakikaya kadar çabaladık ifadesini kendi kendine yalanladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.