Fenerbahçe’nin Gökhan Gönül İçin Son Hamleleri

Son güncelleme:
Gökhan Gönül..

Fenerbahçe’nin Gökhan+ Caner anlaşmasında haberlere göre Caner Erkin ile 2+1 yıllık sözleşme, Gökhan Gönül’le ise 1+1 yıllık sözleşme imzanlandığı açıklanmıştı. Haberlerde ise muhabirlerin haberlerine göre  Gökhan Gönül, Caner Erkin ile ilgili şu sözleri dile getirdi : “Caner Erkin ile ilgili net bir bilgim yok. Başkan Ali Koç seçim sürecindeki ifadesi de ortada. Bence taraftarlardan farklı düşünüyor. Gökhan Gönül ile ilgili bir gelişme olabilir ama Beşiktaş’ın tutumu belirleyeci olacak. Gökhan Gönül’ün Beşiktaş’ta mı kalacağını yoksa Fenerbahçe’ye mi gideceğini bu belirleyecek.” şeklinde ifadelerde bulunmuştu.

Bazı haberlede ise “Gökhan Gönül ile ilgili durum beklemede. Fenerbahçe acele etmiyor. Isla ayrılmayı planlıyor ancak bu kararını gözden geçirmesi istendi. Yeni sezonda kariyerini Güney Amerika’da sürdürmeyi planlıyor. Fenerbahçe duruma göre Gökhan Gönül konusuna bakacak. Anlaşır ya anlaşamaz, ona göre hareket edecek.” şeklinde açıklamalar yapıldığı öğrenildi.

Gökhan Gönül İçin Son Hamle!

Basındaki haberlere göre Beşiktaş Spor Kulübü ile anlaşma sağlayamayan Gönül, Fenerbahçe anlaşma için son aşamada olduklarını belirtti. Fenerbahçe’de ilgili kişilerin Gönül’e imza attırma aşamasında olduğunu belirtti.

Gökhan Gönül Kariyer Hayatı…

Gökhan Gönül 4 Ocak 1985 yılında Samsun, Bafra’da dünyaya gelmiştir. 2002-2004 Gençlerbirliği, 2003-2004 yılında Hacettepe’de kiralık olarak oynamış ve Hacettepe kadrosuna katılmıştır. 2005-2007 Gençlerbirliği , 2005-2007 Hacettepe daha sonra 2007-2016 Fenerbahçe maça, 2016 yılı sonrası Beşiktaş Spor Kulübün’de oynamıştır. Sağ bekte iyi oynayan futbolcu 450 Euro bedelinde oynamaktadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.