Ferhat Albayrak Ve Doğan Kabak “Garaj” Programı İle Exxen’de

Son güncelleme:

Ferhat Albayrak Ve Doğan Kabak Kimdir? Garaj Programının Konusu Nedir?

Garaj

Exxen’de yayınlanmakta olan Garaj adlı programın sunucuları olan Ferhat Albayrak ve Doğan Kabak bizlerle lüks arabalar ve arabalara dair her detayı paylaşıyor. Araba tutkunlarının bir hayli dikkatini çekmiş olan program Garaj araba tutkunlarının ve hayranlarını ekranlara kitlemeye devam ediyor. Exxen’de Garaj programı yayınlanmadan önce Youtube kanalı bulunan Doğan Kabak arabalar hakkında videolar yaparken Ferhat Albayrak ise bizlerle Youtube kanalında müziklerini paylaşıyordu. Youtube’da da belli bir kitleye sahip olan ikili, Garaj programıyla beraber dikkatleri daha da üstlerine topladı. Programda Ferhat Albayrak ve Doğan Kabak , arabalara dair detaylı olarak herşeyi konuşuyor. Program ise genel izleyici kitlesine sahip. Ülkemizde araba sevdalıları ve tutkunları diye adlandırdığımız bir kitle var, ve bu kitle tarafından oldukça merak edilen ve dikkatle izlenilen program Garaj’ın sunucuları Ferhat Albayrak ve Doğan Kabak ‘ı gelin daha yakından tanıyalım..

Ferhat Albayrak Kimdir?

Ferhat Albayrak Kimdir?

1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ferhat Albayrak aynı zamanda müzikle de uğraşıyor. Birçok albümü ve birçok şarkısı olan yer yer sahnede alan Albayrak belli bir dinleyici kitlesine sahip. Youtube kanalı ‘da olan Albayrak bir röportajında asla müzikten vazgeçmeyeceğinin de altını çiziyor. İki yaşamı birlikte yaşamayı başaran Albayrak gündüzlerini lüks otomobil, takım elbise ve ciddiyet içerisinde geçirirken geceleri DJ setinin başına geçerek müziğini sergiliyor. İki hayatı birleştirmeyi başaran Albayrak şuan ise Garaj programının sunuculuğunu yapıyor.

İnstagram: _ferhatalbayrak Youtube: Ferhat Albayrak Twitter: Ferhat Albayrak

Doğan Kabak Kimdir?

Doğan Kabak Kimdir?

1980 yılında dünyaya gözlerini açan Doğan Kabak İstanbul da doğdu. Ralli Pilotu olan Doğan Kabak birçok Ralli ve Pist yarışına katıldı ve dereceler elde etti. 16 yıldan daha da uzun bir zaman Otomobil Gazeteciliğini üstlendi. EVO ve Autocar gibi dergilerin yazı işleri müdürlüğünü de yaptı. Günümüzde de TopGear dergisinin yayıncısı olarak çalışmalarını sürdürmekle beraber şuan Exxen’de yayınlanmakta olan Garaj programının sunuculuğunu yapıyor.

İnstagram: dogankabak Youtube: Doğan Kabak Twitter: Doğan Kabak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.