Finansal Hizmet Devi Nationwide Group

Nationwide Group, özellikle gayrimenkul ve mortgage sektörlerindeki finans kurumlarına, borç verenlere ve tüketicilere kapsamlı ve özelleştirilebilir çözümler oluşturmaya ve sağlamaya odaklanan, dış kaynaklı finansal hizmetler sunmada öncüdür.

NAS, 1996 yılında kuurlmuştur.

Nationwide Appraisal Services

1996 yılında kurulan NAS, borç verenlere en yenilikçi değerleme çözümlerini sunmaktadır. NAS, gelişmiş kredi çözümleri, risk analizi, veri analizi ve ürün bilgisi sayesinde, rakiplerinden herhangi birinin toplamından daha fazla değerleme yapmaya devam ediyor.Bugün NAS, Kanada, ABD, Meksika, 15 Karayip ülkesi, Orta Amerika ve Güney Amerika’da üç dilde faaliyet göstererek dünyadaki diğer AMC’lerden daha fazla ülkede iş yapmaktadır.

Nationwide Recovery Services uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Nationwide Recovery Services

NRS, borç verenler ile hukuk, gayrimenkul, mülk yönetimi ve değerlendirme uzmanları arasında etkili iletişim sağlayan ve kurtarma döngüsünü tamamlamak için kaynakların en etkili şekilde kullanılmasını sağlayan sağlam bir iş akışı yönetim sistemine dayanmaktadır.

En son teknoloji ile müşterilere hizmet verilmektedir.

Nationwide Home Closing Services

Bu hizmette, geleneksel olarak stresli bir ev kapatma sürecine basitlik, şeffaflık ve gelişmiş iletişim getirmek için teknolojinin gücünü kullanılır. Nationwide Home Closing Services, teknoloji tabanlı ortamda, bağlantılı olduğu avukatların müvekkiller için yüksek düzeyde erişilebilir olmasını sağlar ve işlemlerini hızlandırır.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.