FM Global Group Nedir?

FM Global, ABD merkezli bir sigorta şirketidir. FM Global, Yüksek Korunan Risk (HPR) emlak sigortası piyasası sektöründe dünya çapındaki büyük şirketlere zarar önleme hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Şirketin iletişim adı “FM Global“, yasal adı ise “Factory Mutual Insurance Company” dir.

FM Global, Euromoney Magazine tarafından “Dünyanın En İyi Emlak Sigortacısı” seçilmiştir.

FM Global, müşterilerin risk iyileştirme çabalarının faydalarını paylaşmalarına olanak sağlamak amacıyla 2016 yılında 407 milyon ABD Doları ile bugüne kadarki en büyük üyelik kredisine layık görüldü ve 2001’den bu yana üyelik kredileriyle toplamda yaklaşık 2,1 milyar ABD Doları toplam prim indirimi elde etti.

Şirketin sunduğu bazı hizmetler şunlardır:

İş Riski Danışmanlığı: Şirket, risk yönetimi sorunlarını çözmek ve dayanıklılığı güçlendirmek için esnek, özel ve verimli çözümler geliştirmek için mühendislik, iş modellemesi ve finansal analizi birleştirmektedir. Değer raporlama ve maruz kalma analizinden iş sürekliliği ve ERM desteğine kadar değişen hizmetler çok esnektir ve hiçbir ek ücret olmaksızın sağlanmaktadır.

Kazan ve Makine Hizmetleri: Ekipmanınızın bütünlüğünü ve güvenilirliğini değerlendirerek, odaklanmış risk iyileştirme çözümleri sunmak ve ekipman riskinizi azaltmak için tehlikeleri ve eksiklikleri belirlemektedir.

Tedarik Zinciri Risk Yönetimi: Tedarik Zinciri Çözümü, bireylere hem tedarikçilerinizin hem de tedarikçilerinizin tedarikçilerinin lokasyonlarına göre kişiselleştirilmiş uzman risk değerlendirmesi ve mühendislik tavsiyesi sunmaktadır.

Proje Hizmetleri: Yeni inşaat, genişletme veya satın almalara başlamadan önce mülk kaybı önleme ve sigortayı hesaba katmak için hizmet sunmaktadır.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.