Football Manager 2020 Satın Alınmalı Mı?

2005 yılından beri oyun severlerin hayatında Sports Interactive tarafından yapılıp Sega‘nın yayımcılığını üstlendiği futbol teknik direktörlüğü simülasyon oyunu olan seride 2019 ile başlayan yenilikler 2020 ile devam ediyor. FM 2020 Satın Al ve maceraya başla!

Geçtiğimiz sene piyasaya sunulan Football Manager 2020’de birçok yeni özellik göze çarpıyor. Özellikle bu seri ile birlikte sizi bir çok şeyden sorumlu tutan bir sistem geliştirilerek oyuncuları sahaya çıkarıp transfer yapmakla kalmayacak tam anlamıyla bir teknik direktörün yapması gerekenleri yapacaksınız.

Diğer özelliklerden biri ise oyundaki basın toplantıları ile ilgili.. Toplantılar önceki düzene göre daha geliştirilmiş ve güncellenmiş durumda karşımıza çıkıyor. En önemli değişimlerden biri de kulüp vizyonunun genişletilmiş olması, transferleriniz de, oyun şekliniz de ve altyapı oyuncuları ile olan ilişkilerinizde artık özgürsünüz.

Artık oyunculara ceza vermek için takım  kaptandan bilgi almanız gerekiyor ve oyunculara ne ceza vereceğinizi bu sefer sezonun başında belirliyorsunuz. Oyuncular bu kurallar sayesinde tepki veremiyor çünkü kuralları çoktan sezon başında belirlemiş oluyorsunuz.

Oyuncuların maçta kaç dakika süre alacağını, kadrodaki rolünün ne olacağını sözleşme imzalarken belirliyorsunuz. Önceden belli olan roller artık değişiyor ve isyanların önüne geçmiş oluyorsunuz. Bu seriyle bilikte yükünüz biraz daha hafifleyebilir. Oyuncuları kiralama işi için bir “Kiralama Menajeri” ve takımınızın personeliyle ilgilenecek bir “Teknik Müdür” sizi karşılıyor olacak. Oyun severlerin beğenebileceği bir özellik daha mevcut, artık kendi profilinizde oyun stilinizi yansıtan bilgileri görebilirsiniz.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.