Fotoğrafları ile Sosyal Medyayı Sallayan Ünlü Güzel: Damla Ekmekçioğlu

Son güncelleme:
Damla Ekmekçioğlu Kimdir?

Sosyal medya platformu üzerinden adından sıkça bahsettiren Damla Ekmekçioğlu, Periscope, Twitter ve İnstagram uygulamalarında ciddi sayıda takipçiye sahiptir. İnstagram uygulamasında damlagram kullanıcı adına sahip ve güncel olarak 899B takipçisi vardır. Twitter uygulaması üzerinden de sıkça tweet atan ünlü güzel, güncel olarak 42B takipçiye sahiptir. Sosyal medyada etkinliğinin yanı sıra kendisine ait bir güzellik merkezi bulunmaktadır. Bu güzellik merkezine ait iletişimi damlagrambeauty İnstagram hesabı üzerinden hem de www.damlaekmekcioglubeauty.com internet adresi üzerinden sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Damla Ekmekçioğlu Kimdir? yakından tanıyalım.

İstanbul’un İki Yerinde Damla Ekmekçioğlu’nun Güzellik Merkezleri Bulunuyor!

Damla Ekmekçioğlu’nun kendi markasının önünde çekilmiş bir fotoğrafı

Belirli bir popülariteye sahip olan Damla Ekmekçioğlu, kendine ait bir markaya sahiptir. Beauty by Damla Ekmekçioğlu markası İstanbul’un iki yerinde hizmet vermektedir. Şişli ve Mecidiyeköy’de hizmet veren güzellik merkezlerinde her türlü işlem yaptırılmaktadır. Örneğin; cilt bakımı, dermapen tedavisi, burun dolgusu, dudak dolgusu ve botox gibi birçok işlem gerçekleşmektedir. Bu işlemlerin tümünün damlagrambeauty adlı İnstagram hesabından fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

İddialı Paylaşımlarında Fiziği Ön Planda!

Damla Ekmekçioğlu iddialı pozlar ile gündeme gelmektedir.
İddialı pozlarını güzel fiziğine borçlu!

Fiziğinden çok fazla söz ettiren sosyal medya fenomeni Damla Ekmekçioğlu, 1.75 boyuna ve 56 kiloya sahiptir.

Dünya’nın Farklı Ülkelerinden Verdiği Pozlarla Paylaşımlar Yapan Güzel Fenomen Dikkatleri Üzerine Çekti!

Güzel fenomenden Paris’ten bir kare
Tokyo Turu

Tokyo gezisinde kendisine eşlik eden, sosyal medya fenomeni Merve Taşkın ile birlikte doğum gününü orada kutlamayı tercih eden güzel fenomen, her anını saniyesi saniyesine takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Verdiği yatak pozu ile de gündeme düşen Damla Ekmekçioğlu, iddialı fotoğraflarıyla sosyal medyada etkinliğini devam ettirmektedir.

Cesur Paylaşımlarıyla Öne Çıkan Damla Ekmekçioğlu’nun Hayat Serüvenine Göz Atalım

Damla Ekmekçioğlu, 1985 yılında İstanbul’da gözlerini dünyaya açmıştır. İstanbul’da Grafik Tasarım, Almanya’da ise Bilgisayar Bilimleri üzerine eğitim almıştır. 5 sene boyunca Almanya’da yaşayan güzel fenomen, Türkiye’ye döndükten sonra Almanca Öğretmenliği bölümünde 2 yıl okumuştur. Bu sebeple kendisi 2.5 üniversite okuduğunu söylemektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.