Galatasaray 6. İmzasını Da Attı!

Yeni sezon transferleri için çalışmalarını sürdüren Galatasaray, 6. anlaşmasını da tamamlıyor. Henüz başkanlık seçimi yapılmayan sarı kırmızılı takımda bu durum engel olarak görülmüyor ve transfer hazırlıkları son gaz devam ediyor.

Emre Akbaba

Galatasaray: İmza Sırası Emre Akbaba’da

Sezon sonuna yaklaşırken Fernando Muslera’nın sözleşmesini yenileyen Galatasaray, geçtiğimiz Mayıs ayında da Marcao ile yeni bir sözleşme imzalamıştı. İç transferleriyle de ilgilenen Galatasaray bunun dışında, Kasımpaşa takımında Aytaç Kara ve Göztepe’den Alpaslan Öztürk ile anlaşma sağlayarak kadrosuna dahil etmeyi başarmıştı. Son olarak Fatih Terim’in sunduğu rapor üzerine Ömer Bayram’la 3 yıllık anlaşma imzalayan sarı kırmızılı takımda imza sırası şimdi de Emre Akbaba’da.

Alpaslan Öztürk

Emre Akbaba Galatasaray’ı Bekledi

28 yaşındaki Emre Akbaba, Süper Lig ekiplerinden birçok teklif almasına rağmen bu zamana kadar Galatasaray’ı beklemeyi tercih etti. Sarı-kırmızılı kulüp, yine teknik direktör Fatih Terim’in isteği doğrultusunda Emre Akbaba ile anlaşmaya vararak el sıkıştı. Emre Akbaba yeni sözleşmesine göre net olarak yıllık 7 milyon TL kazanacak.

Fatih Terim

Galatasaray’da Sergio Ramos Heyecanı

Takımına güçlü bir futbolcu takviyesi yapmak isteyen Galatasaray’ın yeni hedefi Sergio Ramos. Real Madrid ve Ramos arasında sonuç alınamayan bir sözleşme tekrarlama süreci mevcut. Real Madrid son görüşmelerinde Sergio Ramos’a 1 yıllık sözleşme ve 6 milyon euro ücret teklif etti. 34 yaşındaki yıldız futbolcu eğer teklif 3 yıllık olursa 6 milyon euro gibi bir ücreti kabul edeceğini belirtti.

Sergio Ramos

Menajeri Galatasaray İle Temas Halinde

Bu anlaşmazlık futbol camiasında çok konuşulurken gündeme yeni bir iddia atıldı. Başarılı futbolcuya Sevilla takımının talip olduğu belirtilirken karşısında güçlü bir rakip olduğu da konuşuluyor. Yapılan haberde Galatasaray’ın da Ramos için oldukça ısrarcı olduğu açıklandı. Sergio Ramos’un menajerinin birçok takımla transfer için iletişim halinde olduğu belirtilirken Galatasaray’ın da bu takımların arasında olduğu söylendi. Bütçe kısıtlamasına giden Galatasaray’ın, Ramos transferi gerçekleşirse para konusunda cömert olacağı da konuşuluyor.

Sergio Ramos

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.