Galatasaray Açıklaması Jakup Moder’den Geldi!

Galatasaray‘da transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Gündemdeki isim olan Jakup Moder‘den transfer sözleri geldi.

Galatasaray ile isminin anılması üzerine açıklamalar yapan genç futbolcu Moder, gösterilen ilgiyle başa çıkması gerektiğini söyledi ve Lech Poznan‘da kalmak istediğini ifade etti.

Moder, 7 Nisan 1999 doğumludur.

Polonya’dan Weszlo.com’un ”Galatasaraylılar seni çok istiyor. Sosyal medyadan çok mesaj geliyor. Gelen kutun ne durumda?” sorusuna yıldız futbolcu, “Gelen kutusu kendinden geçmiş durumda. Ancak, sakin kalmaya çalışıyorum.” yanıtını verdi.

Jakub Moder, Lech Poznań’da orta saha oyuncusu olarak oynamaktadır.

Lech’te Kalmak İstiyorum

Moder, Lech’ten ayrılıp ayrılmayacağına dair yöneltilen soruya, futbolcu, ”Şu anda değil. Lech Poznan‘da kalmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla kulüp idarecileri de beni satmak istemiyor. Çünkü, halihazırda sezonun planlaması yapıldı. Kulüp yetkilileri ile bu yıl kalacağım üzerine sözleştik.” yanıtını verdi.

Genç futbolcu, 1,88 m boyundadır.

Galatasaray İle İlgili…

Sarı kırmızılı taraftarların yoğun ilgisi ile karşılan genç futbolcu, “Açıkçası ilginç bir durum. Gösterilen ilgiyle başa çıkmam gerekiyor. Sadece bana değil futbol ile ilgisi olmayan arkadaşlarıma dahi birçok mesaj geliyor. Onlara da, “Moder Türkiye’ye gelsin, gelecek mi, bir şey biliyor musun?” gibi sorular soruyorlar. Sakin kalmaya çalışıyorum. Türkiye’yi bilirsiniz. Futbol söz konusu olunca Türkler çok tutkuludur. Ancak, ayrılmam söz konusu değil. Bu nedenle haberler konusunda endişeli değilim.” açıklamalarında bulundu.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.