Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Asla 19.03 veya 19.07’de Transfer Açıklamayacaklarını Belirtti!

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, birçok açıklama ile birlikte Beşiktaş’ın transfer ettiği Bernard Mensah üzerinden de göndermelerde bulundu.

Ne Olmuştu?

Beşiktaş, transferi sosyal medya üzerinden 19:05′te açıklayarak ezeli rakipleri Galatasaray’a göndermede bulunmuştu.

Bernard Mensah ise duyurulan bu transfer sonrası Beşiktaş’ı seçtiğini şöyle duyurdu; “Evin camından dışarı baktığımda bir otoyol görmek bana göre değildi. Benim evim deniz kenarında olmalıydı…”

Bunun ardından verdiği röportajda Mustafa Cengiz asla 19.03 ve 19.07’de transfer açıklamayacaklarını belirtti.

Asist Analiz’den Arda Ün ve Evren Turhan’ın sorularını yanıtladı. Evren Turhan sözlerine; “Uzun zamandan beri başkanla tanışmak istiyordum, bugüne kısmet oldu. Bu röportaj için çok teşekkür ediyoruz. Sağlığınızı da iyi gördüm. İnşallah Galatasaray da daha iyi olacak.” diyerek başladı.

Başkan Cengiz de bu sözlere teşekkür ederek; “Biz de seni tanıyoruz Evren. Kocaeli’den Galatasaray’a geldin. İyi bir futbolculuk geçmişiniz var. Orta sahamız da boş aslında. İyi bir antrenman yapıp çıksanız iyi olur aslında… Çünkü her sene bir şeyimiz eksik oluyor. Forvetsiz oynuyoruz, ligin en çok gol atan takımı oluyoruz. Defans eksik oluyor, en az gol yiyen takım oluyoruz. 2 ayımız daha var. Galatasaray’da transferler bitmez. Şunu söyleyebiliriz taraftarımıza; biz taraftarımızı en mutlu edecek çözümü bulacağız. Sadece orta sahada değil, bütün sahalarda…” ifadelerini kullandı.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.