Galatasaray Olimpiu Morutan İçin Harekete Geçti!

Galatasaray, son zamanlarda Rachid Ghezzal transferi ile gündemdeydi. Fakat Rachid Ghezzal konusunda anlaşma olumsuz sonuçlandı! Ghezzal transferi gündemden düşer düşmez Galatasaray tekrar atak yapmaya başladı! Galatasaray Olimpiu Morutan‘ı gözüne kestirdi! 22 yaşındaki yıldız futbolcu için görüşmeler başladı!

Sarı-kırmızılıların heyecanla beklediği transfer süreci devam ediyor. Fatih Terim Olimpiu Morutan’ı takımda görmek istediğini belirtti! Olimpiu Morutan ile anlaşma sağlandı mı? Olimpiu Morutan kimdir?

Galatasaray’ın transfer süreci devam ediyor!

Galatasaray Olimpiu Morutan İçin Anlaşma Sağladı Mı?

Olimpiu Morutan Galatasaray’a transfer olacak mı?

22 yaşındaki yıldız futbolcuyu takımına almayı düşünen Galatasaray kolları sıvadı. Alexandru Cicaldau, Sacha Boey ve Patrick van Aanholt’la anlaşmaya varan Galatasaray, transfer sürecine devam ediyor. Rachid Ghezzal’ın transfer süreci olumsuz olunca Galatasaray Olimpiu Morutan transferi ile gündeme geldi!

Galatasaray’ın Morutan ile anlaşma sürecinde Morutan’ın menajerinden olumlu bir açıklama geldi! Fatih Terim’in Olimpiu Morutan ile ilgilendiğini belirten menajer, Morutan’ın da Galatasaray gibi büyük bir takımda oynamak istediğini belirtti.

Olimpiu Morutan Kimdir?

Olimpiu Vasile Moruțan, FCSB için ofansif orta saha veya kanat oyuncusudur. Universitatea Cluj’un genç futbolcularından biri olarak, takımdaki ilk profesyonel maçına 16 yaşında çıkmıştır. Romanyalı futbolcu 1999 doğumludur. Geçtiğimiz sezon 36 maçta oynadı, 8 gol attı ve 15 golün hazırlayıcısı oldu. Genç yıldız için 15 Euro istendiği söylendi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.