Galatasaray Stryger Larsen ile Anlaştı!

Aytaç Kara, Alpaslan Öztürk ve Barış Alper Yılmaz’ı kadrosuna dahil ettikten sonra Berkan Kutlu ve Rachid Ghezaal ile anlaşan Galatasaray transfer gündeminden düşmüyor! Sarı-kırmızılı takım şimdi de Stryger Larsen ile anlaştı. Stryger Larsen’in hafta içi İstanbul’a gelmesi ve sağlık kontrollerinden geçtikten sonra resmi imzayı atması bekleniyor!

Galatasaray Stryger Larsen ile anlaştı mı? Galatasaray Stryger Larsen ile ne kadara anlaştı? Stryger Larsen kimdir?

ytaç Kara, Alpaslan Öztürk ve Barış Alper Yılmaz’ı kadrosuna dahil ettikten sonra Berkan Kutlu ve Rachid Ghezaal ile anlaşan Galatasaray şimdi de Stryger Larsen ile anlaşma sağladı!

Galatasaray Stryger Larsen ile Anlaştı Mı?

Galatasaray Stryger Larsen ile anlaştı mı?

Galatasaray Berkan Kutlu ile anlaşmasının ardından Rachid Ghezzal anlaşması ile gündemdeydi. Galatasaray şimdi de Danimarkalı sağ bek oyuncusu Stryger Larsen ile anlaşma sağladı!

Stryger Larsen’in bu hafta İstanbul’a geleceği ve sağlık kontrolünden geçtikten sonra resmi sözleşmeyi imzalayacağı belirtildi.

Galatasaray Stryger Larsen ile Ne Kadara Anlaştı?

Galatasaray Stryger Larsen ile ne kadara anlaştı?

Galatasaray Danimarkalı sağ bek oyuncusu Stryger Larsen ile 3+1 yıllık sözleşme imzalıyor! Stryger Larsen için üç hafta önce Udinese ile masaya oturan yönetim ile, 4 milyon Euro bonservis bedeli sonrasında beklemeye geçilmişti. Daha sonra yönetici Işıtan Gün yeniden görüşmelere başladı ve 3.2 milyon euro karşılığında anlaşma sağlandığı söylendi! Galatasaray Larsen’ e yıllık 1.6 milyon euro garanti para ödeyecek!

Stryger Larsen Kimdir?

Jens Stryger Larsen, 21 Şubat 1991 yılında dünyaya gelen Danimarkalı Futbol sağ bek oyuncusudur. Stryger Larsen futbol kariyerine Bröndby takımının altyapısında başladı. Sırasıyla alt yaş gruplarında forma giydikten sonra 2009 yılıdna Bröndby A Takımı’na yükseldi. 4 yıl A takım formasını giyen Stryger Larsen daha sonra başka bir Danimarka takımı olan Nordsjaelland takımında 1 yıl forma giydi. Daha sonra  Avusturya ve İtalya takımlarında oynadı.

Stryger Larsen kariyeri boyunca toplamda 368 maça çıktı ve toplamda 17 golü 23 de asisti bulunuyor. Yıldız oyuncunun piyasa değerininin 4 milyon euro’dan fazla olduğu söyleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.