Galatasaray ve Beşiktaş’ın Transfer Gündeminde Yer Alan Gedson Fernandes İçin Son Dakika Haberi!

Galatasaray ve Beşiktaş transfer süreçlerine devam ediyor! Benfica Başkanı Rui Costa, Galatasaray ve Beşiktaş’ın ilgilendiği Gedson Fernandes ile ilgili açıklamada bulundu! Galatasaray geçtiğimiz sezon Gedson Fernandes’i Benfica’dan 6 aylığına kiralamıştı! Gözler takımda iyi bir performans gösteren Fernandes’e çevrildi! Hem Galatasaray hem de Beşiktaş Fernandes’i kadrosuna katmak istiyor!

Galatasaray ve Beşiktaş’ın Transfer Gündeminde Yer Alan Gedson Fernandes İçin Son Dakika Haberi!

Fatih Terim Gedson Fernandes’i Galatasaray’a Transfer Etmekte Israrcı!

Galatasaray Fernandes’i istiyor!

Gedson Fernandes geçtiğimiz sezon Galatasaray’da 6 aylığına forma giymişti! Sezon sonu takıma veda eden Fernandes akıllardan silinmedi! Takımdaki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Fernandes’i Fatih Terim yeni sezonda tekrar takımda görmek istiyor! Sarı Kırmızılılar, Gedson Fernandes’in bu kez bonservisini almak için Benfica ile görüşmelere başladı. Fakat Gedson Fernandes’i takımına transfer etmek isteyen Beşiktaş hamlelerinde gecikmedi!

Beşiktaş Gedson Fernandes İçin Görüşmelerine Devam Ediyor!

Beşiktaş Gedson Fernandes İçin Görüşmelerine Devam Ediyor

Galatasaray’ın Fernandes için görüşmeleri sırasında Beşiktaş devreye girdi! Gedson Fernandes’in Beşiktaş ile anlaştığı transfer gündemine bomba gibi düştü! Fakat Fernandes’in hangi takımla anlaştığı bilinmiyor!

Rui Costa’dan Son Dakika Haberi!

Galatasaray ve Beşiktaş’ın transfer sürecinde haberlerden düşmeyen Fernandes için Benfica Başkanı Rui Costa’dan son dakika açıklaması geldi!  A Spor’a konuşan Rui Costa, Gedson Fernandes’in hiçbir takım ile anlaşmadığını ve Benefica’dan ayrılmayacağını söyledi! Sarı-kırmızılı ve siyah-beyazlı takım bu açıklamayı şaşkınlıkla karşıladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.