Galatasaray, Yıldız Oyuncu Transferine Ne Diyor?

Menajerinden Açıklama Geldi! Galatasaray’a Yıldız Oyuncu Transferinde Son Gelişme!

Transfer hareketliliğinde son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Galatasaray takımında meraklı gözler yıldız futbolcunun üzerinde. Sarı kırmızılı formayı geçtiğimiz sezonda terleten oyuncu, tekrar gündeme geldi. Oyuncunun menajerinden ise açıklama geldi!

Transfer hareketliliğinde gözler sarı kırmızılı takıma çevrildi.

Sezon sonunda atak yapmak isteyen Cimbom‘da gözler yapılacak olan transferlere çevrildi. Taraftarlar, takımın transfer haberini dört gözle beklemekte.

Şampiyonluk yarışında artan rekabette transferler oldukça önemli olmakta. Bu yolda Sarı kırmızılı takım da rakiplerinin transfer hareketliliğinden dolayı kolları sıvadı. Sarı kırmızılı yönetim, harekete geçiyor.

Seri’nin başarılı teknik direktör Fatih Terim ile tekrar çalışmayı istediği belirtildi.

Başarılı teknik direktör Fatih Terim‘in verdiği talimatla Galatarasay yönetimi orta sahaya takviye yapma düşüncesinde. Sezon başında Cimbom’da orta sahada hangi ismin oynayacağı konusu soru işaretlerini doğururken teknik direktör Fatih Terim, Taylan Antalyalı‘yı ortaya devşirme kararı alıp takımda önemli bir başarıya imza attı.

Sarı kırmızılı formayı geçtiğimiz sezonda terleten oyuncu, tekrar gündeme geldi.

Alternatifi Olmaması Yönetimi Harekete Geçirdi

Genç futbolcunun başarılı performans göstermesi takım açısından olumlu olsa da, futbolcunun alternatifinin olmayışı Galatasaray yönetimini harekete geçirdi.

Seri’nin menajeri Portekiz basınına sarı kırmızılı takım hakkında konuştu.

Yeniden Gündeme Alındı!

Cimbom’da geçtiğimiz sezonda kiralık olarak sarı kırmızılı formayı terleten Seri, yeniden Galatasaray’ın gündemine alındı. Sarı kırmızılı takımın ardından Fulham‘a tekrar dönen ve orada da kadro dışı bırakılan futbolcu Seri, sarı kırmızılı takıma yakın duruyor.

Cimbom taraftarları Seri hakkında yaşanılan gelişmeleri beklemekte.

Galatasaray, geçtiğimiz sezonda kiralık olarak forma giyen Seri için 1.5 milyon euro ödemişti. Takım bu kez futbolcu için kiralama bedeli ödeme taraftarı değil.

Futbolcu Seri’nin de Cimbom’a karşı olumlu olduğu gözlemlenmekte. Fulham’a döndüğünde kadro dışı bırakılan orta saha futbolcusunun teknik direktör Fatih Terim ile beraber tekrar çalışmak istediği belirtildi.

Seri, Galatasaray’dan Fulham’a döndüğünde kadro dışı bırakılmıştı.

Seri’nin Menajeri Konuştu

Fildişili orta saha oyuncusu Seri’nin menajeri Portekiz basınına sarı kırmızılı takım hakkında konuştu. Seri’nin menajeri, oyuncunun Fulham‘da kalma ihtimalinin olmadığını söyledi. Menajerin sözleri ise şu şekilde: “Kalma ihtimali yok, zaten kalmaması lazım. Benfica’dan benimle doğrudan temasa geçen kimse olmadı ancak sanırım kulüp ile oyuncu arasında bir görüşme olmuş. Galatasaray’ın ise bir ilgisi var. Ne olacağına bakacağız”

Seri’nin menajerinin açıklamalarından sonra gözler sarı kırmızılı yönetime çevrildi.

Yönetimin Tutumu Nasıl?

Yaşanılan bu gelişmeler neticesinde gözler yönetime çevrildi. Sarı kırmızılı yönetimin de geçtiğimiz sezonda birikmiş alacağının önemli bir kısmından vazgeçen futbolcu Seri‘nin takıma dönüşüne sıcak baktığı belirtildi.

Seri, kiralık olarak oynadığı Galatasaray’da toplamda 37 maça çıktı. Bu maçlarda futbolcunun 2 golü ve 4 asisti bulunmakta.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.