Galatasaray’a Marcao Piyangosu!

Son güncelleme:

Galatasaray’ın 24 yaşındaki Brezilyalı stoperi Marcos do Nascimento Teixeira, İngilizler’in dikkatini çekmeyi başardı. Sambacı’nın menajeriyle temasa geçen birkaç Ada temsilcisinin, 15-20 milyon Euro civarında bir bonservis teklifiyle Galatasaray’ın kapısını çalmaya hazırlandığı iddia ediliyor.

Cimbom’un Ocak 2019’da 4 milyon Euro’ya kadrosuna kattığı Brezilyalı savunmacı, özellikle oyun kurma becerisiyle fark yaratmıştı. İngiltere’de üçlü savunma oynayan takımların bu nedenle Marcao ile ilgilendiği ve genç futbolcuyu sol stoper olarak düşündükleri öğrenildi. Marcao bu yılki maaşı ise 800 bin Euro.

MARCAO’NUN EŞYALARINI TOPLADIĞI İDDİA EDİLDİ!

Transfer için kaynak arayan Galatasaray’ın, Dinamo Kiev’in teklifini kabul ettiği, Brezilyalı stoperin, transferinde herhangi bir engel kalmadığı iddia edildi. Lucescu’nun yeni takımı Dinamo Kiev’e istediği ilk oyuncu olan Marcao’nun, İstanbul’daki eşyalarını bile topladığı sadece resmi evrakları beklediği öğrenildi.

YENİ STOPER ARANIYOR!

Galatasaray’ın bu gelişme üzerine her ihtimali göz önünde bulundurarak, sol ayaklı yeni bir stoper arayışında olduğu öğrenildi. Scout ekibinin önerdiği ve Fatih Terim’in onayladığı birkaç futbolcu için maliyet araştırması yapılacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.