Galatasaray’da Büyük Ayrılık!

Galatasaray yaz transfer sezonunun başlaması ile takımda büyük değişikliklere başladı. Galatasaray’ın yeni transferleri kimler? Galatasaray yeni sezon için sıkı bir transfer arayışını girdi. Bir çok isim yeni sezon hazırlığı için araştırılıyor. Özellikle orta sahanın sağlam olması için iyi bir çok orta saha oyuncusuyla görüşmeler yapılıyor.

Galatasaray takımdan kimleri gönderecek? Tabi ki yeni isimler eklenirken, bazı futbolcularda takımdan ayrılıyor. Bunlardan biri de büyük umutlarla transfer edilen ama istenen başarıyı yakalayamayan Radamel Falcao. Galatasaray Alanyaspor maçını kim yendi? Galatasaray Süper Lig‘deki şampiyonluğunu koruyor. Fakat Alanyaspor ile olan maçında 3-2 mağlup oldu.

Radamel Falcao Galatasaray’dan Ayrılıyor Mu?

Radamel Falcao Galatasaray’dan Ayrılıyor Mu?

Galatasaray’a transferinden beri büyük beklentiler doğuran Falcao, bir türlü istenen performansı yakalayamadı. Kariyerinde oldukça başarılı olan futbolcu sahaya istenilen performansı yansıtamadığı için gözden çıkarıldı.

Radamel Falcao

Bu sezon sakatlığı sebebiyle sahalardan uzak kalan Falcao, en son Antalyaspor maçında sahalardaydı. Antalyaspor maçında 31 dakika sahalarda ter döken Falcao, sakatlığı sebebiyle uzun bir süredir sahalardan uzak.

Falcao, River Plate’e Mi Transfer Olacak?

Falcao, River Plate’e Mi Transfer Olacak?

Galatasaray’dan ayrılması beklenen Falcao, River Plate‘e mi transfer oluyor? Takımın oyuncuyla görüştüğü ile ilgili iddialar gündeme geldi. Başka bir iddiada, Millonarios kulübünün eski futbolcusu Ramirez‘den geldi. Ramirez, Falcao’nun transferi için taraftarın baskı yaptığını ve taraftarın, takımda Falcao’yu görmek istediklerini söylemişti.

Falcao Bir Maç Daha Kaçırdı

Falcao Bir Maç Daha Kaçırdı

Son olarak Türkiye Kupası’nda Alanyaspor ile karşılaşan Galatasaray’da Falcao kadroda yer alamadı. 31 maça çıkan Radamel Falcao, sarı-kırmızılı takımdaki 39. maçını kaçırdı. Maç sonucu 3-2 mağlubiyetle bitti. Takımdaki eksiklerin etkisi maçlarda ortaya çıkıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.